• Свеж
Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Убав стил е тука од Гаранималс за вашето бебе или момче за дете, почнувајќи од овие ткаени шорцеви. Изработен во удобен памук, лесен стил на носење е одличен додаток на неговата гардероба. Повлечен стил. Еластична половината. Ткаено тело. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Ткаени памучни шорцеви за момчиња за бебиња и мали деца од Гаранималс.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.