• Свеж
Welliumy Женски Чорапи Чевли Клин Атлетски Чевли Мрежа Патики Одење Еластична Патика Спорт Нелизгачки Лизга На Црно 8

Welliumy Женски Чорапи Чевли Клин Атлетски Чевли Мрежа Патики Одење Еластична Патика Спорт Нелизгачки Лизга На Црно 8

Buyers rating:
DEN 335.84

Од стоката

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Патики За Чорапи, Чевли За Пешачење, Секојдневни Чевли, Обични Патики, Удобни Чевли. Лизгање На Чевли Тип На Шема : Цврста Боја : Црна Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Ткаење На Мува : Тип На Евахел : Прицврстување На Клин : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, зимска Пригода : Секојдневен, Дневен, Внатрешен, Надворешен, празник, СПОРТ, ФИТНЕС, ТРЧАЊЕ, ЈОГАФЕАТУРИ : 1. Моден еластичен материјал од ткаенина, супер лесен и флексибилен исто како и чорапите. Дишењето и мазната ткаенина обезбедуваат голема слобода и удобно чувство.2. Лизгањето на дизајнот е погодно за ставање и полетување. Дизајнот во стилот на чорап ја подобрува удобноста на глуждот.3. Ѓонот ЕВА е ултра лесен и отпорен на абење, во комбинација со дизајнот на долното зрно за да се подобри отпорноста на лизгање на чевли4. Погоден за секојдневно пешачење, секојдневно трчање, трчање, нега, работа, тенис, шопинг, патување, долгогодишно, спортови на отворено, возење, јога и други активности на отворено во затворен простор итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли За Пешачење За Жени (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) дише И ЛЕСНИ : чевли за чорапи од Ткаенина Што Дише со цврстина и мекост на истегнување, овозможувајќи им на нозете лесно да дишат, правејќи ги чевлите да носат поудобно. ЛИЗГАЊЕ НА : дизајн на Лизгање со уста за чевли слична на чорап осигурајте се дека овие патики лесно се повлекуваат и исклучуваат, заедно со одлична флексибилност и додаваат поудобно. ЃОН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : лесниот ѓон ЕВА е издржлив и не се лизга, што обезбедува доволно перниче за движење. УДОБНОСТ : чувајте ги вашите ансамбли лесни кога ќе се лизнете на овие лесни чевли дизајнирани и нелизгачки зафат за максимална поддршка и удобност. ПОВОД : овие чевли за пешачење се дизајнирани за секојдневни активности и секојдневна прошетка. Како што се пешачење, пешачење, возење велосипед, работа, шопинг, внатрешно, надворешно, секојдневно, спорт, патување, вежбање, одмор итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ступел Индустрии Азурна Плажа Бранови Пена За Преклопување Крајбрежна Фотографија Уметност Со Сива Рамка Печатење Ѕидна Уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ступел Индустрии Азурна Плажа Бранови Пена За Преклопување Крајбрежна Фотографија Уметност Со Сива Рамка Печатење Ѕидна Уметност

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура...

DEN 457.44
Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Висок Сребрен Метал Внатрешен-Надворешен Барстол Со Вертикална Летва Назад
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Флеш Мебел Комерцијални Одделение 30 Висок Сребрен Метал Внатрешен-Надворешен Барстол Со Вертикална Летва Назад

Поканете ги семејството и пријателите да се дружат во вашиот домашен бар или околу вашиот кујнски остро

DEN 2360.00
Бекарнли 201-Клуч За Палење И Тамблер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бекарнли 201-Клуч За Палење И Тамблер

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 255.84
Хидраулично Црево На Спојката дорман Х За Специфични Модели На Понтијак Тојота одговара избери: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2003 -
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хидраулично Црево На Спојката дорман Х За Специфични Модели На Понтијак Тојота одговара избери: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2003 -

Спукано или испукано хидраулично црево? Ова црево за замена е прецизно дизајнирано за да одговара на ор�

DEN 3036.16
Малтагебух За Возрасни: Стрес
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Малтагебух За Возрасни: Стрес

Клиничкиот терапевт Кортни Вегнер внимателно избра илустрации и упатства во овој интерактивен Малтажб

DEN 284.80
Нов Интелигентен Клип Женски Дами Дизајнер Демо Леќи Со Целосна Рамка Со Виолетова Рамка 49-18 - Клипови За Леќи За Очила За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нов Интелигентен Клип Женски Дами Дизајнер Демо Леќи Со Целосна Рамка Со Виолетова Рамка 49-18 - Клипови За Леќи За Очила За

Рамката се продава со демо леќи кои имаат лого печат на нив во мастило Рамката може да биде опремена со в

DEN 1395.36
Канада-150-Годишнината Ѕид Постер, 22.375 34
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Канада-150-Годишнината Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Канада150Годишнината Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметн

DEN 1.33