• Свеж
14к Бело Злато Круг Дијамант Булчински Свадба Прстен Во Собата Cttw

14к Бело Злато Круг Дијамант Булчински Свадба Прстен Во Собата Cttw

Buyers rating:
DEN 7132.16

Од стоката

Тип на Благороден Метал : 14кт Бело Злато Прибл. Грам Тежина : 3.6994 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 5/8 Примарен Дијамант Тип : Дијамант Примарен Скапоцен Камен Форма : Круг Примарен Скапоцен Камен Боја : Г-Х Примарен Дијамант Јасност : I1-I2 Примарен Дијамант Поставување : Prong-сет Примарен Скапоцен Камен Карат Тежина : 0.63 Скапоцен Камен 2 Карат Тежина : Ниеден Скапоцен Камен 3 Карат Тежина : Никој 14k Бело Злато Круг Дијамант Булчински Венчален Прстен Во Собата 5/8 Cttw.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Клиренс Фустан
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Клиренс Фустан

Женско Мајчинство Висок Струк Лабав Замав Со Тркалезен Врат Бременост Секојдневен Миди Фустан Со Џеб в�

DEN 574.08
Про Комп Суспензија Еден Управувач Стабилизатор Комплет Одговара изберете: 1980-ЏИП ЏИП, 1979-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Про Комп Суспензија Еден Управувач Стабилизатор Комплет Одговара изберете: 1980-ЏИП ЏИП, 1979-АМЕРИКАНСКИ МОТОРИ ЏИП

7686 СП; Директна Завртка; Локација За Монтирање На Залихи;Горна Монтажа : Стебло;Долна Монтажа : Јамка;Се П

DEN 1.33
Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дете од Garanimals Doddler ткаени кратко

Убав стил е тука од Гаранималс за вашето бебе или момче за дете, почнувајќи од овие ткаени шорцеви...

DEN 1.67