• Свеж
Женски Писмо Печатење Снегулка Виножито Долг Ракав Божиќ Дуксер

Женски Писмо Печатење Снегулка Виножито Долг Ракав Божиќ Дуксер

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Функција : ТВИ Жени Среќна Елка Ѕвезди Писмо Печатење Џебови Долги Ракави Дуксер Врвот Опремен со мека и лесна памучна мешавина ткаенина, за секојдневна удобност. Печатење букви, шема на новогодишна елка, шема на ѕвезди, долг ракав, врат на екипажот, џебови, еднобојна боја, секојдневен стил, лабаво вклопување. Спарете го со фармерки или шорцеви ќе ви помогнат да создадете неверојатен впечаток кога излегувате. Совршен е За Цела Сезона, Работа, Одмор, Состанок или Секојдневен.Погледнете ја нашата продавница " ТВИ", ќе најдете повеќе што сакате! Забелешка : 1. Малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.2.Ве молиме Дозволете 1-3см Разлики Поради Рачно Мерење.3. Ве молиме прочитајте Ја Табелата Со Големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам! Материјал : Мешавина Од Памук.Секојдневно И Удобно Носење. Шема : Елка, Ѕвезди. Деколте : Вратот На Екипажот. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Боја : Цврста Боја. Големини на облека : S-2 XL. Вклучен Пакет : 1*Женски Врвови за Дуксери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
Фарма Минималистички Сон-Платно
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Фарма Минималистички Сон-Платно

Оваа прекрасна, минималистичка платнена слика на фарма ќе додаде мирен амбиент во секој дом...

DEN 1199.84