• Свеж
Клара Кларк Премиер колекција единечен микрофибер опремен лист, големина на кралот, сина плажа

Клара Кларк Премиер колекција единечен микрофибер опремен лист, големина на кралот, сина плажа

Buyers rating:
DEN 479.84

Од стоката

Клара Кларк 1800 Премиер серија опремени со листови. Без разлика дали е на работна ноќ или мрзлива недела наутро, нема ништо како да се релаксирате во удобноста на меките, луксузни чаршафи кои се ладни и дишат за допир, но ве одржуваат пријатно и топло кога има студ во воздухот. Овие луксузни четкани микрофибер листови ќе ве задржат завиткани во удобност, а нивната лесна, енергетска ефикасна грижа ќе ви овозможи да потрошите повеќе од вашето време да се релаксираат . Мека и свиликалара Кларк Премиер 1800 колекција Делуксни листови се направени од луксузно свиленкаста четкана микрофибер ткаенина. Смешно е и кул на допир, со мекост што е неспоредлива со памук . Елегантно дизајниран во широк спектар на вкусни бои за да го надополни вашиот декор и дизајниран да одговара на вашиот стил. Длабокиот џеб на вградениот лист опфаќа душеци со екстра дебели и има целосно еластична граница за прицврстување што нема да се кара или да се изгуби. За разлика од памукот, микрофибер одвраќа грини од прашина и други алергени, што го прави природен избор за страдаат од алергија . лесни, заштедувања на енергија, кои заштедуваат на енергија, се спротивставуваат на брчките без суровите хемиски инфузии што ги бара памукот без брчки, и нема да се намали или да се протега. Студената вода може да се пее и се суши брзо со тивок оган за редовна нега што заштедува енергија. Неговите својства за губење го олеснуваат отстранувањето на дамките, исто така, силен и издржлив и потрајни од памукот, колекцијата на премиер 1800 на Кларк Кларк, четкани микрофибер листови се направени да траат и се залепат со најсилното шевови за да се спречат солзи. Тие се спротивставуваат на пилинг и бледнее во боја за да останат свежи и живописни со редовна употреба. Длабок џеб, целосно еластизиран вграден лист за душеци дебели до 18 инчи. Мека, свиленкаста четкана микрофибер. Дишење и хипоалергичен. Брчки и отпорни на згаснат ,. Подготвување на ладна вода. Брзо сушење. Нашиот вграден лист е достапен во големини : Кал Крал Големина вграден лист : 72 "x84" (182x213cm) Големина на кралот Поставен лист : 80 "x78" (203x198cm) Големина на кралицата Вметнат лист : 80 "x60" (203x152cm) Целосна големина вграден лист : 54 "x75" (137x190cm) Согласен лист со големина : 75 "x39" (190x99cm) Twin XL вграден лист : 80 "x39" (203x99cm).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Урбана урбана соседска архитектура згради град и градска фотографија бела врамена уметничка печатена wallидна уметност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 719.84
Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слупел Вудленд покриен мост планински зеленило пејзаж Фотографија златен лебран врамен уметнички печатен wallид уметност

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

DEN 0.67