• Свеж
Стерлинг сребрена кубна цирконија рунда во облик на вечност

Стерлинг сребрена кубна цирконија рунда во облик на вечност

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Зачудувачки, безвременски и елегантен. Овој класичен вечен опсег има висококвалитетни кружни кубни камења на цирконија, рачно поставени во трендовски, но елегантен, поставувач на облик на У. Изненадете некој посебен во вашиот живот со овој луксузен прстен на вечноста. Ова парче за потпишување Adina & Co може да се користи и како свадбен бенд. Лесно пондерирана со висока полска завршница, секој пат кога вашата сакана ќе ја погледне, ќе ги потсети дека вашата loveубов ќе трае за цела вечност! Adina & Co. гарантира употреба на само висок квалитет и врв на линиските материјали, испорачувајќи за вас и вашата сакана личност само најдобро. Adina & Co. Стерлинг сребрена кубна цирконија кружна во форма на вечноста во форма.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Jewelersclub Citrine прстен накит за роден камен - 0. Карат цитрин 0. Стерлинг сребрен прстен накит со бел дијамантски акцент

Живописно парче акцент што свети одвнатре Направено со вистински скапоцени камења со цитрини, бели диј�

DEN 2.00
Анавија Унбиолошка ќерка накит, ѓердан за чекори ѓердан подарок, бонус ќерка за роденденска картичка, подарок од чекор мама-
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Анавија Унбиолошка ќерка накит, ѓердан за чекори ѓердан подарок, бонус ќерка за роденденска картичка, подарок од чекор мама-

✿ Небиолошки подарок за картички за ќерка и накит Овој деликатен ѓердан на небиолошка ќерка го каракте�

DEN 1.67