• Свеж
Кошула за перформанси со долги ракави на пајакот

Кошула за перформанси со долги ракави на пајакот

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Изведбата на Spiderwire се направени од поли/памучни мешавини. Лесна и тесна плетена ткаенина обезбедува одлична заштита на УВ и ветер. Логоата за свила на екранот од предниот, грбот или ракавот видливо прикажуваат едно од најпопуларните лого на брендот во риболовната индустрија. Spiderwire со долги ракави за перформанси маичка : Поли/памучна мешавина е лесна. Одржува перформанси преку многу циклуси на миење и абење. УВ и УВА заштита. Го фаќа влагата и го штити телото од ветрот. Пресрач за правилно вклопување пред и по миењето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.