• Свеж
Компатибилен Со Apple Часовник Бендови Ултра, Силиконски Спортски Бенд Прилагодливи Еластични Нараквици Замена За Iwatch Серија SE Додатоци

Компатибилен Со Apple Часовник Бендови Ултра, Силиконски Спортски Бенд Прилагодливи Еластични Нараквици Замена За Iwatch Серија

Buyers rating:
DEN 287.52

Од стоката

Добредојдовте да го пребарувате нашиот бренд "ЛЕИКСИУЕР". Нашата продавница е специјализирана за ремени за часовници, кутии за часовници и ДРУГИ производи ОД 3С. Без разлика дали сакате стилски ремен за вашиот часовник или ви треба издржлив случај за заштита на часовникот, можеме да ги задоволиме вашите потреби. Со нетрпение очекуваме да изградиме долгорочна врска со вас. Без разлика дали барате уникатен додаток за часовници или ви треба висококвалитетен 3с производ, со задоволство ќе ви послужиме.Опис На производот Тип : Часовници Број На Модел : Спортски Бенд За Apple Watch Ultra/8/7/се/6/5 4 3 2 1сајз 49мм=45мм=44мм=42мммсајз 41мм=40мм=38ммбанд Тип На Материјал : Силиконска Состојба : Ново Без Тагситем Тип : Часовници Материјал : спортски силиконски бенд За Епл Часовник гумен појас : За Епл види бенд 7/СЕ/6/5/4/3/2/1 овој спортски бенд Компатибилен со Сите Apple Watch.Бендовите изработени Од Мек И Удобен силиконски материјал. Постојат воздушни дупки на бендот направете го повеќе дише и удобно, направете го тоа не се пот на раката кога тренингот. Одлични Постпродажни услуги : какви било проблеми со нашите нараквици На Apple Watch, ве молиме контактирајте не за прв пат, ние ќе ви одговориме Во рок од 24 часа. €®Премиум Материјал q : изработен од еколошки издржлив мек Силикон, спречува иритација на кожата. мазна одлична стилска, супер удобна за носење. материјал, пријателски за кожата, лесен, издржлив, водоотпорен, отпорен на пот и може да се пере, само нежно избришете со влажна хартиена крпа за секојдневно чистење. €●Повеќекратни избори во боја ● боите на нараквицата за замена на спортската јамка за да одговараат на различни тимови и да одговараат на различни прилики и расположенија. Без разлика дали станува збор за спорт, канцеларија или секојдневно носење, тоа ќе биде вашиот најдобар избор. €ést Најдобар Подарок● : овој спортски бенд apple watch е погоден како посебен подарок за семејството и пријателите за родендени, Божиќ, Денот на Вљубените.. Различни бои ви даваат прекрасна промена и постигнуваат подобар натпревар на вашиот часовник и облека во секојдневниот живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.