• Свеж
Скоро природно 9 'прелитни предводени украси и вештачки божиќни вештачки вештачки божиќни

Скоро природно 9 'прелитни предводени украси и вештачки божиќни вештачки вештачки божиќни

Buyers rating:
DEN 639.84

Од стоката

Скоро природно завршете ја шемата за декор за одмор со оваа вештачка зимска венец, комплетно дизајнирана од реалистично борова зеленило во палета на сезонски зимзелени дрвја и акцентирани во текот на сите со фауксни пинекони кои изгледаат неверојатно доживотни и украсни украси - сите за да помогнат во евоцирање на Божиќниот дух. Пристигнувајќи пред-удари со 50 чисти LED светла (управувана батерија) за да се елиминираат tangles, без напор ќе осветли секој простор во кој живее. Одлично за изложување на мантија, голи шалтер или скалила, оваа импресивна вештачка вештачка вештачка вештачка вештачка 9 ', несомнено, ќе заврши традиционална поставка за празници за наредните години. Свилените растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали, како што е полиестерски материјал или пластика, и се добро дизајнирани и конструирани да бидат живот слични на живот. Оваа ставка ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од безбедното поле за да му овозможи да ја достигне својата целосна големина. Вашето вештачко растение ќе изгледа убаво за наредните години; Едноставно избришете чиста со мека сува крпа кога е потребно. Околу скоро природна АД - повеќе од 75 години, скоро природен АД им обезбедува на потрошувачите на совеста убави алтернативи на природните украси. Користејќи и советувани од натуралистите кои го разбираат светот во живо, скоро природно е во состојба да ги рекреираат најреалните украсни предмети за домови, канцеларии и деловни активности. Водена од вистинска посветеност на услугата на клиентите, внимание на деталите и природната филозофија, скоро природно се стреми да им донесе на клиентите најубави, уникатни и впечатливи факс растенија и цветни на пазарот. Севкупни димензии на производот : 108in. W x 10in. D x 5in. Ч; Мерењата се од дното на растението до најоддалечениот продолжено стебло на растението. Димензиите на ширина се исто така пресметани од најоддалечената испружена димензија . робусна колекција на вештачко зеленило. Совршено за мантили, полиња, бројачи и банатори. Пред-строги со 50 чисти LED светла што ги елиминираат tangles и јазлите. Управувана батерија. Препорачано само за употреба во затворен простор. Вештачките растенија се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Оваа венец може лесно да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете и пената за да ја постигнете посакуваната полнота.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

КАИЧ Подароци За Мажи Машки Спортски Панталони Со Џебови Со Патент Заострени Џогери За Мажи Панталони За Вежбање, Џогирање,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

КАИЧ Подароци За Мажи Машки Спортски Панталони Со Џебови Со Патент Заострени Џогери За Мажи Панталони За Вежбање, Џогирање,

Спортски Панталони Со врвки Цврсти Секојдневни Машки Во Боја Исечени Есенски И Зимски Панталони Машкит

DEN 367.52
Хњенмко Женски Тенкови Блузи Летни Секојдневни Еднобојни Тенок Фит Без Ракави Сплит Исечен Елек Ками Основна Облека 2000 Ти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хњенмко Женски Тенкови Блузи Летни Секојдневни Еднобојни Тенок Фит Без Ракави Сплит Исечен Елек Ками Основна Облека 2000 Ти

Женски Елек, Врат На Екипажот Без Ракави Цврст Шлиц Летни Врвови Улична Облека За Секојдневен Дневен Ве�

DEN 223.84
Нов Интелигентен Клип Женски Дами Дизајнер Демо Леќи Со Целосна Рамка Со Виолетова Рамка 49-18 - Клипови За Леќи За Очила За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нов Интелигентен Клип Женски Дами Дизајнер Демо Леќи Со Целосна Рамка Со Виолетова Рамка 49-18 - Клипови За Леќи За Очила За

Рамката се продава со демо леќи кои имаат лого печат на нив во мастило Рамката може да биде опремена со в

DEN 1395.36
VEVOR25ft Засилувач RV Продолжен Кабел Издржлив Врвен Кабел За Напојување RV Дијаметар На Жица Продолжен Кабел Бакарна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

VEVOR25ft Засилувач RV Продолжен Кабел Издржлив Врвен Кабел За Напојување RV Дијаметар На Жица Продолжен Кабел Бакарна

Спецификација Должина На Кабелот : 25 СТАПКИ / 7,62 м Тип На Приклучок : N1450 Жичан Мерач : STW 6 AWG / 3 C + 8 AWG / 1c Но

DEN 2382.40
Полумесечина Адж Клуч12 блекчуш Зафат
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Полумесечина Адж Клуч12 блекчуш Зафат

Од воведувањето на оригиналниот клуч за полумесечина во раните 1900ти, брендот ЗА ПОЛУМЕСЕЧИНА стана син�

DEN 1.67