• Свеж
Брудер ЧОВЕК Тга Дефект камион в Крос Кантри Возило

Брудер ЧОВЕК Тга Дефект камион в Крос Кантри Возило

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Платформата за вчитување може да се отстрани и кран може да се прошири и да се врти. Продолжениот лифт на тркалата и опремата за ракување со товарот, составена од патеки и стеги на тркалата, овозможуваат безбедно и брзо влечење. Прицврстувачите на тркалата и преклопените потпорни нозе обезбедуваат стабилност и профилираните гуми ја комплетираат сликата. Кабината на возачот на ЧОВЕКОТ обезбедува поглед на моторот и огледалата на кабината на возачот може да се преклопат. Може да се отвори и аспираторот на моторот на возилото за крос-кантри и неговото ветробранско стакло се преклопува надолу. Може да се управува и крос-кантри возилото. За да ја додадете забавата, КАМИОНОТ ЗА Дефект НА ЧОВЕКОТ ТГА може да биде опремен Со Модулот За Светлина и Звук (уметност.- не. : 02801-не се вклучени). Продолжениот лифт на тркалата и опремата за ракување со товарот, составена од патеки и стеги на тркалата, овозможуваат безбедно и брзо влечење. Прицврстувачите на тркалата и преклопените потпорни нозе обезбедуваат стабилност и профилираните гуми ја комплетираат сликата. Навалување кабината НА ЧОВЕКОТ камион ви дава добар поглед на моторот. Вратите на возачот и совозачот не се отвораат. Може да биде опремен Со Модулот За Светлина И Звук (Ставка #02801-не е вклучена). Возило за крос-кантри : може да се управува, може да се отвори и аспираторот на моторот, а неговото ветробранско стакло се преклопува надолу. Препорачан Возрасен Опсег 3+ Години за играње во затворени простории и на отворено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон

Женски Секојдневен Лабав Џебен Џебен Комбинезон Модни Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон �

DEN 1.67
Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вашата Зона Деца Диносаурус Во Собата, Вклучува Складирање Коцка, Мека 50 60 Кадифен Фрли И Декоративни Перница

Донесете Ја Вашата Зона Дневна Живот! Додадете малку возбуда со Комбинираниот Комплет За Спиење Виножи�

DEN 447.68
Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Кош�

DEN 3.00