• Свеж
Брудер ЧОВЕК Тга Дефект камион в Крос Кантри Возило

Брудер ЧОВЕК Тга Дефект камион в Крос Кантри Возило

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Платформата за вчитување може да се отстрани и кран може да се прошири и да се врти. Продолжениот лифт на тркалата и опремата за ракување со товарот, составена од патеки и стеги на тркалата, овозможуваат безбедно и брзо влечење. Прицврстувачите на тркалата и преклопените потпорни нозе обезбедуваат стабилност и профилираните гуми ја комплетираат сликата. Кабината на возачот на ЧОВЕКОТ обезбедува поглед на моторот и огледалата на кабината на возачот може да се преклопат. Може да се отвори и аспираторот на моторот на возилото за крос-кантри и неговото ветробранско стакло се преклопува надолу. Може да се управува и крос-кантри возилото. За да ја додадете забавата, КАМИОНОТ ЗА Дефект НА ЧОВЕКОТ ТГА може да биде опремен Со Модулот За Светлина и Звук (уметност.- не. : 02801-не се вклучени). Продолжениот лифт на тркалата и опремата за ракување со товарот, составена од патеки и стеги на тркалата, овозможуваат безбедно и брзо влечење. Прицврстувачите на тркалата и преклопените потпорни нозе обезбедуваат стабилност и профилираните гуми ја комплетираат сликата. Навалување кабината НА ЧОВЕКОТ камион ви дава добар поглед на моторот. Вратите на возачот и совозачот не се отвораат. Може да биде опремен Со Модулот За Светлина И Звук (Ставка #02801-не е вклучена). Возило за крос-кантри : може да се управува, може да се отвори и аспираторот на моторот, а неговото ветробранско стакло се преклопува надолу. Препорачан Возрасен Опсег 3+ Години за играње во затворени простории и на отворено.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Црна Керамички Полиран Бенд
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црна Керамички Полиран Бенд

Дајте карактеристичен изглед на вашиот стил со оваа црна керамичка купола Оваа лента широка 8мм има зао�

DEN 604.32
Задача Биро Светилка, Четкани Никел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Задача Биро Светилка, Четкани Никел

Задача Биро светилка нуди широк спектар на движење за прецизно поставување Главата за вртење обезбедув

DEN 2.33
Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Војна на ѕвездите Грогу И Ахсока Тано Сила Врска-Краток Ракав Памучна Маица За Возрасни-Прилагодено-Атлетски Хедер

Официјални Војна На Ѕвездите Стока Војна На Ѕвездите Маици За Момчиња, Девојчиња, Мажи И Жени; Машки Кош�

DEN 3.00
Кујна Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Микробранова Загреан Фрижидер Замрзнувач
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кујна Запечатена Храна Запечатена Свежа Торба За Чување Запечатена Кеса Може Да Биде Микробранова Загреан Фрижидер Замрзнувач

30 ПАРЧИЊА запечатена храна запечатена свежа торба за чување запечатена кеса може да биде замрзнувач во

DEN 1.33
Левитон 46700-SLG Затворен Ј-Кука
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Левитон 46700-SLG Затворен Ј-Кука

Левитон препорачува производи ЗА Прицврстување На Брендот ВЕЛКРО за сите нисконапонски мултимедијалн�

DEN 1439.84