• Свеж
Каролини Богатства ЦК5529ГФ Игуана Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни

Каролини Богатства ЦК5529ГФ Игуана Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни

Buyers rating:
DEN 143.68

Од стоката

Каролини Богатства CK5529 GF Игуана Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни Прослават Денот На Вљубените со Овој Денот На Вљубените Градина Знаме. Ова Знаме Градина Големина е од каролини богатства колекција Љубов. Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Ова е дебело Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Потешки од повеќето други достапни градинарски знамиња ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Ова украсно знаме со големина на градина има ракав зашиен на врвот на знамето за да ви овозможи да го покажете вашето ново знаме на градинарски штанд со стандардна големина. Градинарскиот штанд се продава одделно. Ова Градинарско Знаме е од каролини Богатства Влекачи категорија на производи. 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина, 2 Слоја Двострана Квалитетна Конструкција, Знаме Со Големина На Градина приближно 11 во х 15 1/2 инфлаг е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандарден држач за знаме со големина на градината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм...

DEN 2.00
Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои

Идејата зад навестувањето е едноставна : чиста вода, оригинално освежување на природата, нагласена со п�

DEN 1.33