• Свеж
XtremepowerUS Делукс Пропан Гас Опсег Шпорет Режач Нерѓосувачки Челик Готвење Авто Палење Кампување Висок Притисок

XtremepowerUS Делукс Пропан Гас Опсег Шпорет Режач Нерѓосувачки Челик Готвење Авто Палење Кампување Висок Притисок

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Импресионирајте ги вашите гости со елегантниот шпорет од нерѓосувачки челик 2. Гответе чорби, морски плодови, месо и многу повеќе за да ја задоволите гладната толпа на вашата следна забава во дворот или патување во кампување. Елегантните горилници од нерѓосувачки челик и плочата за готвење и издржливиот држач ќе траат многу сезони на употреба. Моќните горилници лесно се палат со електронското палење без совпаѓање. Нерѓосувачки челик заврши тело, 15к БТУ по горилник;. Карактеристики : пренослив двоен шпорет е одличен за користење на отворено, кампување, ловечка куќа, кабина, работа и канцеларија. Оваа плоча за готвење пропан е идеална за употреба во мали станови или студентски соби. Близнак индивидуално контролираните горилници имаат внатрешно-надворешни пламени прстени за порамномерна дистрибуција на топлина дизајнот на виорот на горилникот ја намалува потрошувачката на гас. Горилникот доаѓа со функција За Пиезо Палење за да ја заобиколи потребата од конвенционални кибритчиња или запалки при палење на горилникот. Едноставно притиснете и свртете го копчето за да го овозможите пламенот 2 горилник шпорет на гас напојуван на 15.000 БТУ, ја загрева храната брзо и рамномерно. Овој горилник за кампување има контролно копче за погодно поставување на саканата температура за вашето готвење. Доаѓа со четири гумени нозе што не се лизгаат за да му обезбедат стабилност на горилникот и да се погрижат вашето готвење да остане на место. Стартување без врева со Автоматско палење. Шпоретот е исто така многу полесен за чистење. Едноставно избришете со чиста, влажна крпа кога ќе се излади. Спецификации : Боја : Нерѓосувачки Челик. Тип : Шпорет. Број На Горилници : 2. Тип На Палење : Прирачник. Тип На Гориво : Пропан. БТУ Рејтинг По Режач : 15,000. Вкупна Димензија : 27-1/2 "(W) x 16"(L) x 4-3/4"(H). Вклучен Резервоар За Пропан : Не. Содржина на пакетот : Црево За Шпорет На Пропан и Регулатор на ТНГ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67
Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см / 41 ◆ ◆ Нашиот Магазин◆€.Материјал : Полиестер врат�

DEN 2.33
Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,

Прифатлива, СО високи перформанси, НИСКО одржување ПРЕДВОДЕНА влез и двор светло е сигурен и сигурен бе�

DEN 1.67
Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги

Големина : С Половината : 76см / 29.92" Колк : 110см / 43.31" Должина : 101см / 39.76" Големина : М Половината : 78см / 30.71" Кол

DEN 1.00
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33