• Свеж
Фортуне Виенто Фср Цела Сезона 275 35ЗР 100ј ХЛ Патничка Гума

Фортуне Виенто Фср Цела Сезона 275 35ЗР 100ј ХЛ Патничка Гума

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Fortune Viento FSR702 275/35 ZR19 100y Xloverview fortune FSR702 е гума за сите сезони со ултра високи перформанси, наменета за употреба на купеа и седани. Специјалната шема на шарите со дополнително пиење ги зголемува перформансите на влечење и сопирање во влажни временски услови, а четирите широки жлебови НА ФСР702 работат на исфрлање на водата од шарата за дополнително подобрување на влажната влечна сила и ракување. Технологијата За Симулација На Бучава со шема ги намалува звуците на патиштата за да создаде тивко, удобно возење за возачите и патниците, а дизајнот на затворено и цврсто рамо на ФСР702 се бори против неправилното абење за да промовира подолг век на шарите. Дизајниран за употреба на купеа и седани. Дизајнот на шарите работи со густо пиење за да ги зголеми можностите за влечење и сопирање во влажно време. Четири широки жлебови во каналот на шарите излегуваат од контактната лепенка на гумата за подобро влечење и ракување во влажни временски услови. Изграден со затворен и крут дизајн на рамото што го намалува неправилното абење за подолг век на траење. Технологијата За Симулација На Бучава со шема ги намалува звуците на патиштата за да создаде тивко, удобно возење за возачите и патниците. Асиметричната шема на шарите ги зајакнува можностите за ракување при возење со брзина на автопат. Големина : 275/35ЗР19. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2022-23 КАДИЛАК ЦТ5 В Блеквинг 2021 Бмв М3 База 2023 Бмв М4 ЦСЛ 2018-20 Мерцедес-БЕНЦ АМГ ГТ Р База 2014 Мерцедес-Бенц СЛС АМГ Црна Серија и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мишелин Пилот Спорт Куп Лето 285 35ЗР19ХЛ 103
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мишелин Пилот Спорт Куп Лето 285 35ЗР19ХЛ 103

Побрзо на влажна патека Оваа технологија ја забавува стапката на абење на моделот на надворешните раме�

DEN 6368.80
Атуро АЗ Д Р УХП 285 35Р 103и XL Патничка Гума
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Атуро АЗ Д Р УХП 285 35Р 103и XL Патничка Гума

Aturo AZ850 DR 285 / 35 R19 103y XLOVERVIEWThe ATURO AZ850 dr е радијална гума за влечење која е наменета за употреба на улични авто

DEN 1299.04
Делинте ТАНДЕР Д 235 35ЗР 235 35Р 91В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2008-Scion xB База, Фолксваген ЦЦ Спорт Плус
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Делинте ТАНДЕР Д 235 35ЗР 235 35Р 91В ХЛ А С Гума Со Високи Перформанси Одговара: 2008-Scion xB База, Фолксваген ЦЦ Спорт Плус

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 1418.24