• Свеж
Нурисон Алур Цветни Слонова Коска Разнобојни 4' 6 ' Површина Килим

Нурисон Алур Цветни Слонова Коска Разнобојни 4' 6 ' Површина Килим

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Пополнете го вашиот простор со топлина и удобност на Колекцијата Алур. Со својата еклектична мешавина на современи цветови, медалјони инспирирани од персија и племенски обрасци во светли тонови на скапоцени камења, секој Тепих Од областа На Алур зрачи со бохо привлечност. Овие живописни килими се Идеални за употреба во вашата дневна соба, спална соба или домашна канцеларија. Машина изработена од ниска барака, полипропилен со низок профил за лесно чистење. Поканете лесна и воздушна атмосфера во вашата околина со Овој Тепих За Собирање Алур. Во оваа ботаничка сцена, живописни портокалови, розови и тиркизно сини цветни мотиви се вткаени на земја од слонова коска за бујно надополнување на современите поставки. Овој шарен тепих е машина изработена од лесно чисти полипропиленски влакна за безгрижно одржување. Современиот цветен дизајн во живописна портокалова, розова, тиркизна и слонова коска носи лесно и воздушно чувство. Машина изработена од низок профил, лесна за чистење полипропиленски влакна. Издржливиот дизајн е идеален за дневна соба, спална соба или трпезарија. Поради деталната конструкција на нашите килими, и рачно изработени и машински изработени, големини може да варираат до три инчи во ширина или должина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ханас Женски Широк Нога Панталони Повик Плус Големина Печатење Јога Панталони Еластична Половината Директно Лабава Харен Долги

Големина : С Половината : 76см / 29.92" Колк : 110см / 43.31" Должина : 101см / 39.76" Големина : М Половината : 78см / 30.71" Кол

DEN 1.00
Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Црно-Портокалово-Гот-Цвеќиња-Тетреби-Колиба-Печурки-футрола за шумски телефон За Самсунг Галакси а За Жени Мажи Подароци, Мек

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

DEN 262.08
Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,

Прифатлива, СО високи перформанси, НИСКО одржување ПРЕДВОДЕНА влез и двор светло е сигурен и сигурен бе�

DEN 1.67