• Свеж
Нови Стенс Средно-Лифт Сечилото 350-За Торо 109918

Нови Стенс Средно-Лифт Сечилото 350-За Торо 109918

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Стенс Средни Лифт Косилка Ножеви ексел за општа намена тревник нега потреби. Тие произведуваат намалување што изгледа уредно и конзистентно во текот на целиот тревник. Се препорачува за типични тревници без специфични потреби, овие сечила обично се слични на оригиналните сечила на повеќето нови косилки. Бидејќи вшмукувањето паѓа помеѓу високи и ниски опсези, средните сечила за подигнување се добар избор за тревниците кои имаат мешавина од подебел раст и потенки точки, што ги прави идеален избор за тревници со различно ниво на дебелина. Бидејќи сечилата со средно подигнување прават многу работи добро, но не се сечила за специјална намена, тие нудат разноврсност за сечење широк спектар на типови тревници. Услугите за сечење тревници кои работат на тревници во различни услови може да претпочитаат средни сечила за подигнување поради оваа причина. Сечилата за косилка за трева со среден лифт стенс испорачуваат крој со професионален изглед што ќе ги задоволи и услугите за нега на тревникот и сопствениците на куќи. Вклучува 1 Комерцијален Медиум Лифт Сечилото За 18 3/4" Торо. Заменува Оем Броеви : Тор -109079, 109918. Торо : 37 " палуби; бара 2 да се направи во собата #109079.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари

***** Нова Табела Со Големини * * * * * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37 "Должина

DEN 1.00
Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33
Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33