• Свеж
Филм Ултракати И Воин Луси

Филм Ултракати И Воин Луси

Buyers rating:
DEN 455.84

Од стоката

Возење во битка против вонземјанинот напаѓач СО ЛЕГО ФИЛМ 2 70827 Ултракати И Воин Луси! и Спасување Емет. Ултракати има кокпит со минифигура, можна глава што може да се обнови за 3 различни изрази на лицето и можна опашка и нозе. Овој прекрасен комплет за градење вклучува минифигури Луси И Емет, плус вонземска играчка изградена од тули со уста што се чепка и ротирачко око, за да се рекреираат сцени преполни со акција ОД ЛЕГО филм 2. ЛЕГО Филм Ултракати И Воин Луси! 70827 Вклучува нови минифигури За јануари-2019 Луси И Емет, плус вонземски напаѓач изграден од тули со уста што се чепка и ротирачко киклопско око. Ултракати има кокпит со минифигура со узди, можна глава со 3 различни изрази на лицето и можна опашка и нозе. Вклучува оружје со самострел На Луси. Дополнителните елементи вклучуваат треперење На Луси и елемент на штитот на знакот СТОП. Комбинирајте Ултракати со 70829 Кабриолет За Бегство На Емет И Луси за да создадете Кабриолет За Ултра Бегство!. Рекреирајте забавни сцени од ЛЕГОМОВИОТ 2 . Ултракати е висок над 3 (8 см), долг 8 (21 см) и широк 3 (8 см). Користете ЈА Апликацијата Лего Живот за пристап до интуитивните Упатства ПЛУС упатствата за градење. Помогнете им на дури и помладите градители преку процесот на градење, со лесни за употреба функции за зумирање, ротирање и режим на духови за да ги визуелизираат своите креации додека одат.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Чизми До Глужд, Чизми, Модни Чизми, Блок Чизми За Потпетици, Крат

DEN 751.84
Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Панталони Саввнм Женски Лежерен Широк Џебен Комбинезон Моден Костим За Играње Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон

Женски Секојдневен Лабав Џебен Џебен Комбинезон Модни Панталони Комбинезони Памук И Ленен Комбинезон �

DEN 1.67
Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2160.00
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67