• Свеж
На 12v 1a Напојување 12w ВОЛТ AC Адаптер 100v-240V 50-60Hz AC ДО DC 12v 1a Адаптер За Напојување 1000ma Конвертор Со Врвот UL Наведени

На 12v 1a Напојување 12w ВОЛТ AC Адаптер 100v-240V 50-60Hz AC ДО DC 12v 1a Адаптер За Напојување 1000ma Конвертор Со Врвот UL

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

FITE На 12v 1a Напојување 12w 12 Волти AC Адаптер 100v-240 V 50-60 Hz AC ДО DC 12v 1a Адаптер За Напојување 1000ma Конвертор со 5,5 mm x 2,1 mm 2,5 mm Совет UL Наведеновој адаптер ОД FITE ON е одобрен за Продажба во Лабораториите На Преземачите на САД и Канада (UL) И Ги доби сертификатите. со заштита од краток спој, заштита од прекумерна струја, заштита од прекумерен напон, заштита од преоптоварување, заштита од температура.Најважно е, тоа ниту ќе му наштети на вашето семејство, ниту на вашиот уред!☛AC Адаптер Спецификации : * Влезен Напон : 100-240, 50-60 Hz Wide Широка Компатибилност : ЗАКЕР 7.2 V 2-во-1 Безжични Ножици За Трева Големина На Приклучокот : 5.5 mm мал приклучок. ОВП, ОЦП, Дкп Заштита. ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ : 5ft/1,5 M. Тестирани Единици во Одлична Работна Состојба. #ИЗДРЖЛИВОСТ : тој е цврсто дизајниран, жиците нема лесно да се извлечат или да се распаднат кога е вклучен или за време на испораката!. УЛ НАВЕДЕНИ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

лабакиха јога панталони женски обични печатени хеланки со висок струк подигнете фитнес спортски хеланки јога панталони бели
  • Свеж
Оценка на купувачите:

лабакиха јога панталони женски обични печатени хеланки со висок струк подигнете фитнес спортски хеланки јога панталони бели

50 "Должина : 102см / 40.22" Должина : 106cm / 41.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е п

DEN 3.00
Многу Нови Салфетка Прстен Сончоглед Лист Салфетка Круг Растителни Лист Салфетка Брава Оброк Партија Десктоп Декорација
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Многу Нови Салфетка Прстен Сончоглед Лист Салфетка Круг Растителни Лист Салфетка Брава Оброк Партија Десктоп Декорација

Функција : декорација и додаток за заштита на Животната Средина тип : прстен за салфетки100% сосема нов ви�

DEN 167.68