• Свеж
Пармак Прецизност МАГ12СП Волт Магнум Соларен Мечувач

Пармак Прецизност МАГ12СП Волт Магнум Соларен Мечувач

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Одликувајќи се со најновиот најсовремен соларен панел со супериорна моќност На полнење Пармак Магнум 12 Солар-Пак го елиминира полнењето на батеријата, а со тоа ви заштедува време и пари. Енергијата на сонцето го полни мечувачот преку ден и запечатената батерија на полнење од 12 волти го напојува мечувалецот ноќе. Вклучена батерија. Пармак Магнум 12 Солар-Пак е дизајниран, развиен и е произведен исклучиво Од Пармак. 100% . Го користи истото напредно и ексклузивно коло како Пармак Магнум 12, вклучувајќи го и ексклузивниот вграден мерач на перформанси На Пармак. Нашиот целосно нов и подобрен соларен панел користи бесплатна енергија од сонцето за да обезбеди максимален шок. подолг живот. Без оперативни трошоци! Погодност на далноводот со мечувач на батерии. Пармак МАГ12СП 12 Волти Магнум Соларен Мечувач : соларната градинарска ограда доаѓа со полнач за ограда. Соларна енергија, користи слободна енергија од сонцето. Ниска импеданса за максимална моќност, подолг век на траење, без оперативни трошоци. првиот соларен електричен мечувач во цврста состојба. Се одликува со најновиот најсовремен соларен панел. Соларниот Пак ги има сите одлични Карактеристики На Магнум 12, плус соларна енергија. Комплетирајте со запечатена гел батерија од 12 Волти. Водоотпорен, пренослив надворешен модел. Обвиненија до 30 милји ограда. УЛ наведени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Таа Ќе Ми Падне На Памет
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Таа Ќе Ми Падне На Памет

Ова ќе биде летниот саундтрак за мене сигурен сум во тоа Овој единствен диск беше одговорен за најдобри�

DEN 2.00
Еџвајр 3-Пролетна Пролет - По Пакување
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Еџвајр 3-Пролетна Пролет - По Пакување

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

DEN 483.52
Уфле V60G Антигва Волан-Сива
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Уфле V60G Антигва Волан-Сива

Направено со термопластичен антишок материјал Карактеристики стандард 3 / 4 " конус Ве молиме потврдете �

DEN 985.44
Поставува Едукативни Флеш Картички За Мали Деца, Учат Букви Бои Форми Броеви И Животни, Играчки За Учење На Мали Деца
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поставува Едукативни Флеш Картички За Мали Деца, Учат Букви Бои Форми Броеви И Животни, Играчки За Учење На Мали Деца

Главни Карактеристики : Едукативни Флеш Картички за одлични активности за учењенашите деца флеш карти�

DEN 2.33
Beppter Денот На Вљубените Украси Десктоп Украс Денот На Вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Постари Кадифен Кукла Подарок
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Beppter Денот На Вљубените Украси Десктоп Украс Денот На Вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Постари Кадифен Кукла Подарок

Денот на вљубените Различни Мали Волна Орнаменти Безлични Постари Џуџе Кадифен Кукла Подарок Карактер�

DEN 2.00
Викерман 12 Кафе Лате Бонбони Сјајот Капка Украс. Овој украс е совршен додаток на секој проект за украсување празници. Секој
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Викерман 12 Кафе Лате Бонбони Сјајот Капка Украс. Овој украс е совршен додаток на секој проект за украсување празници. Секој

Викерман 12" Кафе Лате Бонбони Сјајот Капка Украс Овој украс е совршен додаток на секој проект за украсув

DEN 215.04
Господин Непобедлив: Локален Херој
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Господин Непобедлив: Локален Херој

"Господинот Непобедлив не се бори само со негативци Тој ни покажува зошто стриповите не воодушевуваат...

DEN 1.67