• Свеж
Heartland 15 Водоотпорен челик Шанк, повеќенаменски гумен багажник

Heartland 15 Водоотпорен челик Шанк, повеќенаменски гумен багажник

Buyers rating:
DEN 784.00

Од стоката

Подгответе се за работа и рекреација на отворено со овие челични чизми за дожд и дворови. Идеално за работа на отворено, како што се градежништво, сликарство, пролет и чистење на поплави, чисти фарми и коњи, проекти за подобрување на домот и многу повеќе. Натоварени со карактеристики за да ги задржите нозете безбедни и суви во вода, канализација и други течности. Образениот водоотпорен дизајн обезбедува сувост кога прскате низ барички или во подрум, дворот, шумата и поплавените области. Челичниот облик обезбедува поддршка и сила за вашиот лак и стапалото, така што нозете се поддржани и заштитени; на скали, скали и каде и да одите. Шанците се вградени помеѓу влошката и надворешната страна за да им помогнат на чевлите да ја задржат својата форма подолго и да го намалат товарот на долниот дел од телото. Чизмите доаѓаат во црна боја за естетика што ќе надополни широк спектар на работа и облека на отворено. со 90% или повеќе фабрички овластени. Во текот на стапалото, стил на влечење идеален за пролет, базен и чистење на поплави, миење на автомобили и кучиња, одење на вашето куче, влажна трева и шума, работа на коњи и многу повеќе. Отпорен на деградација од земјоделски хемикалии, ѓубрива, животински отпад, сапуни и детергенти. Достапни големини на мани , 11, 12, 13, 14, 15. Високите предни и аголни страни овозможуваат лесен фустан. Запечатена, лесна за чистење на течноста отпорна на течност ПВЦ конструкција. Челична тресење вградена за да го заштити и поддржува вашиот лак цел ден. Обичен пети; црна боја; 15.5ã ¢ Â Â TANE GERN UPN. со 90% или повеќе фабрички овластени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Елен Стегс Слиплиоз Машки нордиски S.U.P.R.O Сокоп -амортизиран палто за затнување на отворено во затворен простор

Најдобро продажниот лизгач на елени, нордикот ќе ве задржи топло и пријатно во текот на целата година По

DEN 255.84
Класични чевли со чамци за мажи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Класични чевли со чамци за мажи

Тоа е непречено пловење во мажот класичен брод за чевли Овој нов стил ќе има шминка за нозе во ниеден мом

DEN 728.00
Машка клучна чика чипка патика
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машка клучна чика чипка патика

Подигнете ја вашата секојдневна игра со обувки со машкиот патика за мажи на Лугц Оваа висока врвна пати�

DEN 2.33
Xray Mens Holden Monk Strap
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Xray Mens Holden Monk Strap

Со текстурална кожа горната и чипка кон градба, овој чевли ќе ве направи господар на без напор стил Секо�

DEN 1279.84
Dearfoams Mens Quilted Spplespings
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Mens Quilted Spplespings

Променете го начинот на кој се чувствувате удобно со овие иновативни влечки за затнување! DF Adapt нуди удо�

DEN 0.33