• Свеж
Стахум машка внатрешна отворена велур, глечер, глечер

Стахум машка внатрешна отворена велур, глечер, глечер

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

За удобно влечење, не гледајте подалеку од машката машка/отворена велур на отворено, палење на глечер! Класичната структура на мокасин во комбинација со срдечна надворешна плоча го прави ова функционално, пријатно влечење што треба да се носи. Staheekum е доверлив бренд меѓу потрошувачите од своето основање во 1998 година. Наша цел е да обезбедиме луксузни обувки за мажи и жени кои користат најдобри материјали на пазарот, вклучувајќи овча кожа, фланел и кадифе. Нашите влечки од Staheekum се разноврсни, а многумина можат да се користат во затворено и на отворено. Ако тие не се Staheekum, не чувајте ги! Suede Сите наши влечки имаат полиран изглед. За да го постигнеме ова, ние користиме велур од крави. Cow Cowede е долготрајна кожа што е мека на допир . Удобно нашиот стакло на машка/надворешна велур, папучи од велур, ќе ги опфати нозете во максимална удобност! Плишната обвивка е мека и нуди изолација во студените денови. Индолата е ултра удобна, со пролет-чекори со обликувана пена!. Внатрешен и отворено влечење срдечна надворешна плоча му дава можност на овој паст да се носи внатре и надвор! Надворешната плоча е изработена од TPR, материјал чии функции наликуваат на гума . Лесно вклучено и надвор од машката машка/надворешна велур на отворено, лизгање на глечерот има стандардно затворање за основна структура на мокасин. Затворањето може да се лизне во и надвор, но дава поддршка за петицата . Чистење препорачуваме да ги бришете овие со влажна крпа. Воздух сув.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Луг машка провинција Оксфорд багажник
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Луг машка провинција Оксфорд багажник

Барате багажник во Оксфорд кој нуди ненадмината удобност и стил? Запознајте ја покраината, здрав чевли �

DEN 639.84
Xray Men's Brody Loafer
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Xray Men's Brody Loafer

Секогаш на тренд, секогаш на ознаката, Броди го модернизира трајниот Пени Лофер со светлечка кожа, запал

DEN 691.52
Чевли со дијаметар на машки дијаметар
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Чевли со дијаметар на машки дијаметар

Немајте проблем да го погледнете најдоброто во дијаметарот на Skechers Подмачкана мазна кожа горната во сп�

DEN 2.67
Dearfoams Cozy Comfort Comfort Manign's Bound Clog Slippings
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Cozy Comfort Comfort Manign's Bound Clog Slippings

Обезбедена гел меморија за пена, табани, Supersoft Flannel, дизајни за перење машина; Има многу да се сака за овие

DEN 192.00
Академски опрема за мажи oshош Лоферс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Академски опрема за мажи oshош Лоферс

Academie Gear Men Josh Loafer Medipth ширина, овие лекари имаат класичен дизајн Лизгајте со кожа горниот дел...

DEN 0.67
Dearfoams Mens Quilted Spplespings
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Mens Quilted Spplespings

Променете го начинот на кој се чувствувате удобно со овие иновативни влечки за затнување! DF Adapt нуди удо�

DEN 0.33
Bootивото за машка конвој од Лугц
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Bootивото за машка конвој од Лугц

Дајте изјава за тоа кој сте и каде одите со мажот за бегство на машка конвој Издржлив и безбеден со посте

DEN 559.84
Машки чевли за машка машка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки чевли за машка машка

Горните чевли на мажот Muk Luks Men Jose Canvas имаат за цел да ви стават насмевка на лицето заради нивниот уникате

DEN 639.84