• Свеж
Mens Skechers почитуван патека на лотто платно

Mens Skechers почитуван патека на лотто платно

Buyers rating:
DEN 448.00

Од стоката

Безвременски обичен изглед добива ажурирање на удобност со трајно влечење во Почитуваните Skechers - Loleto чевли. Оваа обична опуштена вклопување (R) лизгање има платно и мека велур горниот дел во предниот дел од предниот дел со амортизирана мемориска пена (R) со ладење на воздухот (R). Воздушна мемориска пена (Р) дишејќи ја индолата со високо-преполн амортизирање. Екстра широко опуштено вклопување дизајн создавајќи простор за пети. Outsole за перформанси на Goodyear (R) испорачува засилена влечење, стабилност и издржливост. Платно ткаенина горната со трим на велур. Мок пети Оксфорд со стил на лизгање. Предна панел со истегнување со метални очни капаци. Goga Mat Arch Cushioning за дополнителна поддршка. Goodyear (R) висока влечна гума од надворешната страна. Детали за логото на Skechers (R).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Академски опрема за мажи oshош Лоферс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Академски опрема за мажи oshош Лоферс

Academie Gear Men Josh Loafer Medipth ширина, овие лекари имаат класичен дизајн Лизгајте со кожа горниот дел Кожна поста�

DEN 0.67
Ванс Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ванс Ко.

Новак извлекува инспирација од нашиот иконски плетен фустан од Езра, стил што едноставно не можеме да и�

DEN 367.84
Xray Men's Jarvis се лизга
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Xray Men's Jarvis се лизга

Дозволете му на светот да го види луксузот што го дефинира вашиот стил на зачувување со овој лизга што с�

DEN 2.67
Класични чевли со чамци за мажи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Класични чевли со чамци за мажи

Тоа е непречено пловење во мажот класичен брод за чевли Овој нов стил ќе има шминка за нозе во ниеден мом

DEN 728.00