• Свеж
Чевли за обичен фустан од машка Франц Франц

Чевли за обичен фустан од машка Франц Франц

Buyers rating:
DEN 480.00

Од стоката

Франц од Daxx е сигурен дека ќе остави впечаток. Ова дерби со чипка е изречена со вегански кожни горе детално опишани со акценти на тркалезни пети и текстил. Дво тон ѓон и удобна пена од 4 мм ™ подножје го комплетираат овој изглед изглед на секој човек што му е потребен. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : направено од човекот. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : 4 мм удобна пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Dearfoams Машки влечки од мокасин
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Dearfoams Машки влечки од мокасин

Овие влечки што мора да ги имаат мокасин се иновативен додаток на секојдневниот изглед! DF Adapt нуди удобн�

DEN 0.67
Mens Fubu водородна атлетска патика
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mens Fubu водородна атлетска патика

Водородната атлетска патика FUBU е одличен стил за повеќе активности Вклучува удобност чорап и постава з�

DEN 336.00
Академски опрема за мажи oshош Лоферс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Академски опрема за мажи oshош Лоферс

Academie Gear Men Josh Loafer Medipth ширина, овие лекари имаат класичен дизајн Лизгајте со кожа горниот дел...

DEN 0.67
Класични чевли со чамци за мажи
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Класични чевли со чамци за мажи

Тоа е непречено пловење во мажот класичен брод за чевли Овој нов стил ќе има шминка за нозе во ниеден мом

DEN 728.00
Машки чевли за машка машка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Машки чевли за машка машка

Горните чевли на мажот Muk Luks Men Jose Canvas имаат за цел да ви стават насмевка на лицето заради нивниот уникате

DEN 639.84