• Свеж
Елементи женски плус широки панталони за нозе

Елементи женски плус широки панталони за нозе

Buyers rating:
DEN 480.00

Од стоката

Сосема ласкави, смешно удобни, широки панталони со нозе на елоквиј елементи имаат голем пораст што го истакнува вашиот половината и помага да се создаде долга, посно форма. Паметно прилагодени со навестување за истегнување, овие панталони се предодредени да бидат вашите нови слави. Само на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс; Поставата за џеб : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. . Вклопување : лесно вклопување; широка нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 ”inseam. Затворање : Затворање на кука и шипка со поштенски мува; Полу назад еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : јамки на ременот; Истегнување ткаенина. Панталони со странични нозе за жени со плус големина од елементи на елоки. Елоквии Елементи - Секојдневна мода по чувство на добри цени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Рафаел Софтакрил Четка, Рамна, Големина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Рафаел Софтакрил Четка, Рамна, Големина

Рафаел Софтакрил четки функција меки, одговора синтетички влакната и нерѓосувачки челик ферули Овие де

DEN 2.00
tklpehg Ракав Блузи За Жени Мода Печатење Повик Лето Капчиња Чипка Трим V-Вратот Мода Гроздобер Основни Блузи Опуштено Атлетски
  • Свеж
Оценка на купувачите:

tklpehg Ракав Блузи За Жени Мода Печатење Повик Лето Капчиња Чипка Трим V-Вратот Мода Гроздобер Основни Блузи Опуштено Атлетски

35" Должина 65cm / 25 Големина XL Големина.Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика �

DEN 2.33
Слики градинарска силуета
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Слики градинарска силуета

Ова прекрасно современо уметничко дело излегува од традиционалните граници Комбинирајќи многу различ�

DEN 9847.36
Жените Секси Чипка Види Преку Мрежа Долг Ракав Врвот Лето Y2k Длабоко V Вратот Сплит Разгореа Ракав Бодикон Резервоарот Врвот
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Секси Чипка Види Преку Мрежа Долг Ракав Врвот Лето Y2k Длабоко V Вратот Сплит Разгореа Ракав Бодикон Резервоарот Врвот

Големина(см / инч) Ttttttttt TTTTTTTTTTTTTTT T / t17 72t Bust : t84 t / t / t33.07пресврт : t68t / t26.77tsleve : t61t / t24.02tshoolder : t37 t / t14.57 M t Должи

DEN 265.60