• Свеж
Памук Кордел Споени Црвено-Перка Риболов Наведуваш Тешко Мамка Хром Црна во оз

Памук Кордел Споени Црвено-Перка Риболов Наведуваш Тешко Мамка Хром Црна во оз

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Памучниот Кордел Споен Со Црвена Перка е легендарна мамка за различни риби од дивеч, од бас и перде во слатка вода до дамки и црвена риба на бреговите. Таа е една од највозбудливите мамки кога се буди во бавно движење на врвот-штрајковите се насилни и секогаш шокантни. Доминирајте во плитката вода или кога ќе бидат позиционирани да удираат мамки со плитко трчање. Памучниот Кордел Споен Со Црвена Перка нурка до 3 стапки и е долг 5 инчи со куки за високи тонови #2. Може да се лови во морска или слатководна вода. Нурка до 3 стапки длабоко. Опремени со #2 високи куки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Женски Плус Големина Летни Блузи Бафало Карирани Фланелни Врвови Лабава Туника Чипка Трим Туника Возбуда Мрежа Туника Еластична
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Плус Големина Летни Блузи Бафало Карирани Фланелни Врвови Лабава Туника Чипка Трим Туника Возбуда Мрежа Туника Еластична

♟【Зборови поврзани со производот + Обична Блуза Со Замав Со Проток Секојдневна Симпатична Летна Блуза

DEN 0.33
Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 54см / 21,26" Половината : 34см / 13,39" Врвови Должина : 36см / 14,1

DEN 169.28
Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84