• Свеж
Барби када од када

Барби када од када

Buyers rating:
DEN 95.36

Од стоката

Направете време за бања! Децата можат да стават Dropz Color во бањата и да гледаат како ги менува боите веднаш пред очите. Тоа е тони забава и нема хаос после тоа? Само исплакнете ги вашите деца и кадата. 1-парчиња бомба за бања (2.12oz, нето тежина) со различна боја. Спуштете една или повеќе бомба во боја во боја во топла када до светло нијанса вода за бања. Му помага на детето да научи за промена на бојата и мешање во боја. Брзо и лесно ги мие децата и кади за када.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Олицетворение на луксузна спа корпа
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Олицетворение на луксузна спа корпа

Прекрасна спа спа колекција наредена во внимателна корпа за подароци со неверојатни добрите за да го пр

DEN 1679.84