• Свеж
Патување Колекција Женски Гизел Бадем Пети Стилето Високи Чизми До Глуждот

Патување Колекција Женски Гизел Бадем Пети Стилето Високи Чизми До Глуждот

Buyers rating:
DEN 590.72

Од стоката

Сите гламурозни во овие ретро стилето чизми, ќе бидете подготвени да одите каде и да ве однесе ноќта. Колекцијата gizzel bootie Од Journe се одликува со класичен палец од бадем и вградена силуета што се издига до глуждовите за шик изглед. Мека веганска кожа и 4 mm tru Comfort poam € insole го обликуваат овој дизајн на повлекување за простувачко вклопување. Во Колекцијата Патување, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавно ноќно излегување со девојките. Висина на петицата : 3 3/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Висина на вратило : 6 1/2 инчи. Врвен Обем : 9 инчи. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : повлекување. Стил На Пети : Бадем. Поставата : Ткаенина. Горен Материјал : Веганска Кожа. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Покажете ги стилските обувки во fringed booties на глуждот од Brinley Co Овие чизми имаат двојни велур на велур со н�

DEN 1119.84
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Започнете ја новата сезона во глам со чорапстилизирани бута, The Marjarie од Brinley Co Овој стил на плетење ткаен�

DEN 1.33
Лукс Женски Тиша Чизми
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лукс Женски Тиша Чизми

Атмосфера ги исполнува класичните со напнат пресврт Во Мук ЛУКС Тиша Чизми! Овие фанки и разноврсни чиз�

DEN 3.33
Код Западот Жените Lingo CW Bootie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Код Западот Жените Lingo CW Bootie

Елегантните линии ја создаваат модната привлечност на Кодот Запад #ЛИНГО Направено со мека вештачка ко�

DEN 1.33
Bootенски чизми на глуждот на Muk Luks Kellie
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Bootенски чизми на глуждот на Muk Luks Kellie

Лулка ја стапала со топлина облечена во стилски чизми на глуждот Мук Лукс Кели Овој багажник отпорен на

DEN 729.12
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Најпосакуваниот изглед на сезоната, Евеја од Бринли Ко Овие чизми имаат шик квадратни пети и возвишена �

DEN 319.84
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Направени да го завршат вашиот најубав изглед, Калејн од Бринли Ко Подножјето од 4 мм TRU Comfort Foam ™ Footed дод�

DEN 783.84
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Компанијата „Ванида од Бринли“ е стилска верзија на класичен борбен чизми, истакната со детали за чипк

DEN 1192.00
Санбонепд Чизми До Глужд Модни Жени Еднобојни Есенски Квадратни Потпетици Патент Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Санбонепд Чизми До Глужд Модни Жени Еднобојни Есенски Квадратни Потпетици Патент Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,3" Големина : 38

DEN 591.84