• Свеж
Уникатни поволни цени за женски пети од пети со петици со потпетици со потпетици

Уникатни поволни цени за женски пети од пети со петици со потпетици со потпетици

Buyers rating:
DEN 751.84

Од стоката

Овие чизми на глуждот во велур со црна, жолта боја и карирани, покриени потпетици и кожа од надворешната страна. Класичниот дизајн на блок -потпетицата му дава безвременски додаток на овие вивински чизми. Забележете дека бојата може да варира малку според поставките на мониторот. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ - петица до пети висина на потпетицата - Висина на платформата5. 5 - 3.5 35 8 5/6 3 8/9 - 3/56 4 - 36 9 - 3 8/9 3/57 5 - 37 9 3/8 - 3 8 /9-3/57.55.5.-3838 9 1/2 - 3 8/9 - - 3/58,5 - 6.5 39 9 5/ 6 - 3 8/9 3/59 - - 7 - 40 10 - 3 8/9 3/510 8- - 41 10 1/3 - 3 8/ 9; Аутсала : гума; Пета : Абс. Чизми на глуждот. Блок пета. Чунки чизми со потпетици. Затворање на поштенски патенти. Висина на пета : 3 8/9 инчи. Висина на платформата : 3/5 инчи. Чизми со високи потпетици, боја со црна, жолта, карирана, пресечен дизајн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Brinke Co. Co.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Brinke Co. Co.

Влезете во вашиот нов омилен bootie со bootie bootie од Brinley Co Овој бути на глуждот има трајни кожни кожни нагоре с

DEN 630.08
Женски fau велур исечени чизми за пети
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски fau велур исечени чизми за пети

Додадете шик обувки во вашиот стил со модни чизми на глуждот од Brinley Co Овие чизми се карактеризираат со с

DEN 0.33
Стив Маден Брава Потпетици Чизми
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Стив Маден Брава Потпетици Чизми

Ласкајте ја рамката и стабилизирајте го чекорот со помош на БРАВАТА, шик чизми со врвки со еластичен зад

DEN 2.00
Mukенски кас чизми на Мук Лукс
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Mukенски кас чизми на Мук Лукс

Со својот симпатичен и трендовски краток стил на подигање, чизмите на Мук Лукс Кас даваат изјава...

DEN 0.33
Лејсихоп Жени Зимски Ресни Снежни Чизми Наредени Топли Чизми До Глуждот Водоотпорни Надворешни Чизми Големина 4,5-11
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лејсихоп Жени Зимски Ресни Снежни Чизми Наредени Топли Чизми До Глуждот Водоотпорни Надворешни Чизми Големина 4,5-11

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет Боја : Црна, Црвена, Сива, Сина (Опционално) Големина : 35, 36,

DEN 383.84
Санбонепд Чизми До Глужд Модни Жени Еднобојни Есенски Квадратни Потпетици Патент Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Санбонепд Чизми До Глужд Модни Жени Еднобојни Есенски Квадратни Потпетици Патент Кратки Чизми Чевли Со Тркалезни Прсти

Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см / 9,3" Големина : 38

DEN 591.84
Лесни улични чизми за удобност
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лесни улични чизми за удобност

Фантастичен стил што може да се носи со низа облеки низ ладилната сезона Gusto By Easy Street има задебелен метал

DEN 1.67
Бринли Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бринли Ко.

Погледот со глам напишан низ целиот свет, Monntie Bootie од Brinley Co Овие чизми со потпетици имаат премија веганс�

DEN 2.00