• Свеж
Полициски Падобран Со Амфибиско Возило

Полициски Падобран Со Амфибиско Возило

Buyers rating:
DEN 1.33

Од стоката

Потерата е вклучена помеѓу Полицискиот Падобран и Амфибиското Возило. Полицијата го идентификува осомничениот кој го возел теренското возило во вода за да избега од фатени. Тие го испраќаат својот најдобар тим на скај да падне со падобран и да го фати криминалецот. За да го распоредите падобранот, свиткајте го лесно и потоа фрлете го во воздух за да видите како нежно лебди назад на земја. За уште поголема акција, надградете го овој брод СО ПОДВОДНИОТ Мотор PLAYMOBIL (#7350 – продаден одделно). Комплетот вклучува две фигури, амфибиско возило, полициски падобран, пари, куфери, лисици, шипка и многу други додатоци. Димензии На Амфибиски Возила : 6,1 х 3,7 х 4,5 инчи (Lx Wx H). Падобран Дијаметар : 18.9 во. Се препорачува на возраст од пет до десет години. Предупредување. Опасност Од Гушење. Мали делови. Не за деца под 3 години. * Теренското возило вози директно во водата во обид да избега од полицијата • • Полицискиот службеник обезбедува распоредување на падобран за да се спушти поблиску до осомничениот. • Амфибиското возило може да маневрира помеѓу копно и вода за време на потерата. * Падобранот ги вклучува линиите за суспензија за да ја контролира насоката на летот •

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дизајн Куќа ЛОНГМОНТ ПРЕДВОДЕНА Од Традиционалните Затворен Отворен Ѕид Светлина Матирано Стакло За Влез Тремот Двор, Масло
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дизајн Куќа ЛОНГМОНТ ПРЕДВОДЕНА Од Традиционалните Затворен Отворен Ѕид Светлина Матирано Стакло За Влез Тремот Двор, Масло

Надворешната Ѕидна Светлина ПРЕДВОДЕНА Од Лонгмонт ги поздравува вашите гости на вратата со мек, привл�

DEN 1.33
Ступел Индустрии Бела Кабина Архитектура Тревни Крајбрежни Плажа Пејзаж Платно Ѕид Уметност, 48, Дизајн Од Барт Е. Лизгање
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ступел Индустрии Бела Кабина Архитектура Тревни Крајбрежни Плажа Пејзаж Платно Ѕид Уметност, 48, Дизајн Од Барт Е. Лизгање

Нашето испружено платно е создадено само со највисоки стандарди Печатиме со висококвалитетни мастила �

DEN 0.33
Вокер 250-Вокер Ое Кислород Сензор
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Вокер 250-Вокер Ое Кислород Сензор

Вокер Производи За Управување Со Моторот и сензори За кислород / ВоздухГориво се дизајнирани и развиени

DEN 402.72
Каролини Богатства ББ4178ГФ Среќна Новогодишна Елка Минијатурен Шанузер Бело Знаме Градина Големина Мала, разнобојна
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Каролини Богатства ББ4178ГФ Среќна Новогодишна Елка Минијатурен Шанузер Бело Знаме Градина Големина Мала, разнобојна

Каролини Богатства BB4178 GF Среќен Елка Минијатурни Шанузер Бело Знаме Градина Големина Мали, разнобојни �

DEN 239.84
- совети Памучни Брисеви, брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- совети Памучни Брисеви, брои

Совршен за допирање на лак, кармин и сјај за усни, лагер за очи и самостојни проекти како маникир...

DEN 0.67