• Свеж
Шампион машко руно пуловер качулка со ракав за лого на скрипти, до големина 2xl

Шампион машко руно пуловер качулка со ракав за лого на скрипти, до големина 2xl

Buyers rating:
DEN 431.84

Од стоката

Легендарната машка машка машка тешка категорија Худи се спротивставува на вертикалното смалување, така што вклопувањето останува точно. Има нашето оригинално, класично вклопување во мажи што е направено за да одговара на сите и деталите за наследството, како што е нашиот двослоен аспиратор, џеб за затоплување Канга, издржлива конструкција со двојно игла и странични панели за истегнување на потписите што го издржат тестот на времето. Мека мешавина од памук/полиестер помага во намалување на пилинг и намалување. Намалување. 2 парче аспиратор со цртеж. Манжетни за ребра и долниот опсег за лесно вклопување. Голем шампион екран печати на левиот ракав на носителот. Kangеб на кенгур. Биг Ц екран печатење на левото градите на носителот. В лого на лепенка на манжетна. 70% памук 30% полиестер. Земја на потекло : Виетнам.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Купер метеоролошки мајстор св П185 70Р 88С бсв зимска гума Одговара: 2003-Хонда Граѓански Хибрид, 2001-Хонда Граѓански ХХ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРА

DEN 2160.00
Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Навестување Мед Вода, Фл. Оз. Брои

Идејата зад навестувањето е едноставна : чиста вода, оригинално освежување на природата, нагласена со п�

DEN 1.33
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67
oneOone Памук Поплин Кафеава Ткаенина Азија Каваи Мачка Шиење Ткаенина Од Дворот Печатени Сам Облека Шиење Материјали Широк
  • Свеж
Оценка на купувачите:

oneOone Памук Поплин Кафеава Ткаенина Азија Каваи Мачка Шиење Ткаенина Од Дворот Печатени Сам Облека Шиење Материјали Широк

* Материјал : Памук Поплин (100% Памук) * Ширина : 42 инчи широк * ГСМ : 120 Гсм Предиво Брои40Ти * 40Ти Техника : Тка�

DEN 3.00