• Свеж
Луизијана Лафајет Рагин 'Кајјунс универзитетска духовна рамка за фотографии

Луизијана Лафајет Рагин 'Кајјунс универзитетска духовна рамка за фотографии

Buyers rating:
DEN 0.33

Од стоката

Покажете омилена фотографија во нашата рамка за фотографии со духови со духовното лого на вашето училиште за музеј-квалитетен матки. Има хоризонтална фотографија од 5 до 7 инчи. Обликувањето е направено дрво и има сатен финиш на махагони. Целокупната големина на рамката е 9-5/8 за 11 5/8 инчи. Луизијана Лафајет Рагин 'Кајјунс Универзитет духовен фото рамка (хоризонтална) : Официјално лиценциран колегиумски производ. Прави одличен подарок за какви било тековни дипломирани студенти и алумни. Рачно изработени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Килим на крајбрежниот распон, 22,5 37

Прекрасната уметност од дождовните шанки создава дизајн на крајбрежен тематски дизајн во нијанси на си

DEN 0.33