• Свеж
Турција Совршена по Оган И Вкус Премиум Сите Природни Чипови За Пушење Тврдо Дрво, Мешавина Од Мисирка

Турција Совршена по Оган И Вкус Премиум Сите Природни Чипови За Пушење Тврдо Дрво, Мешавина Од Мисирка

Buyers rating:
DEN 2.00

Од стоката

Додадете го тој совршен допир на вашата мисирка За Денот на Благодарноста Со Помош На Мисирка Совршена Со Оган И Вкус. Овие Врвни Целосно Природни Чипови За Пушење Тврдо дрво доаѓаат во мешавина од три различни вкусови и работат со сите скари. Обичајната мешавина од јавор, кокошка и цреша е развиена за да го изнесе најдобриот можен вкус во вашата мисирка или друг предмет од месо или живина. Потопувањето на чипсот во вода 30 минути пред готвењето обезбедува најдобар вкус за вашиот оброк. Одлично за оние кои сакаат да печат на скара, овој производ е 100% природен и не содржи кора или полнила. ОДЛИЧЕН ЗАСИЛУВАЧ на ВКУС : Премиум Мисирка Од Оган И Вкус Совршените Чипови За Пушење Имаат благ, но малку сладок со допир на вкус на сланина кој е идеален за употреба со мисирка, целата живина и речиси секое парче месо. БРЗО СЕ ЗАПАЛИ : Лесен за работа и светла брзо и лесно без употреба на хемикалии. РАБОТИ СО СИТЕ СКАРИ : Пушењето Дрвени Чипови може да се користи На Гас, Јаглен или на Која било Скара на Отворено. 100% ПРИРОДНО : Дрвените Чипови За Пушење Од Оган И Вкус не содржат кора или полнила. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Едноставно натопете ги чиповите во вода 30 минути и додадете ги на вашата скара. Можете да ги ставите дрвените чипови на врвот на вашиот јаглен, во кутија за пушачи или во покриена тава со фолија со дупки и поставени подалеку од пламен или на страната на скарата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

- Лавиринт-Н 2лб Цреша Дрво Пелети
  • Свеж
Оценка на купувачите:

- Лавиринт-Н 2лб Цреша Дрво Пелети

Сите природни Пелети Од Дрво од Цреша алавиринтН се направени од 100% тврдо Дрво Од Елда Нема додадени пол

DEN 286.72
Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен Брикети-ФФГ7
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен Брикети-ФФГ7

Оган и ВКУС ХЕРОЈ Јаглен БрикетиFFG7 ФФГ7 Грутка Јаглен Преносливата Скара НА Јаглен ХЕРОЈ е дизајнирана �

DEN 0.33