• Свеж
Collectionенска колекција на списанија, Кеси, зашилен од пети, виолетова ткаенина од микросеед 6. М 6. М.

Collectionенска колекција на списанија, Кеси, зашилен од пети, виолетова ткаенина од микросеед 6. М 6. М.

Buyers rating:
DEN 665.44

Од стоката

Колекцијата ournournee kessie pointed Toe Mule е апсолутен симпатичен избор што би сакале да го имате во вашиот плакар. Ова симпатично лизгање има елегантен зашилен пети и детали за треперење на врвот што е повеќе од доволно за да го воздигнете вашиот изглед и стил. Подготвената мастила обезбедува долготрајна удобност и амортизирање на нозете. Феации и придобивки од дизајнирање на кожни кожни логинтетични инзолинтетички надворешни пета Висина : 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Микро велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.