• Свеж
Дорман 973- преден резисторот на моторот на вентилаторот HVAC за специфични модели на Dodge

Дорман 973- преден резисторот на моторот на вентилаторот HVAC за специфични модели на Dodge

Buyers rating:
DEN 3.33

Од стоката

Изгорен отпорник на моторот на вентилаторот? Вратете ја соодветната функционалност за греење и ладење со овој директен отпорник за замена дизајниран да одговара на работата и перформансите на оригиналната опрема на одредени возила. Со над 80.000 производи поддржани од тим на инженери и експерти на производи со седиште во Соединетите Држави, Дорман е првиот избор на автомобилски професионалци, механизми во дворот и правење на себеси низ цела Северна Америка. Директна замена - Овој отпорник на моторот на вентилаторот одговара на вклопувањето, функцијата и перформансите на оригиналниот мотор на специфични возила. Враќа перформанси - Поправа вентилатор кој работи само со една брзина или воопшто не работи. Темелно тестирани - испитани и потврдени за да се извршат безбедно и ефикасно. Доверлив квалитет - поддржан од тим на инженери и инспектори во Соединетите држави. Обезбедете вклопување - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашето точно возило, внесете ја вашата година, направете, моделирајте и конфигурацијата во алатката за вклопување на оваа страница. Години на модели на возила Овој дел одговара : Dodge B150 : 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 Dodge B1500 : 1995, 1996 Dodge B250 : 1984, 1985, 1986, 1986, 1987, 1987, 1988, 1988 година, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 Dodge B2500 : 1995, 1996 Dodge B350 : 1984, 1985, 1986, 1987, 1988, 1989, 1990, 1991, 1992, 1993, 1994 Dodge B3500 : 1995, 1996.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трендови меѓународни плазми за врамен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трендови меѓународни плазми за врамен

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

DEN 143.84
Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Star Star Watch - Модел: St.B.U.S.09

Watch Star Star starвезда модел : ST.B.U.S.09 Боја : Црно сребро Цена на мало : 169,00 УСД Дијаметар на случај : 43мм UPC : 48970

DEN 2.67
Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Starвездата на Dingените Dingo е родена di boot

Започнете ја забавата во нашата dingвезда во Динго 1969 година е родена чизми Suede е насекаде оваа сезона и ко

DEN 1.00
Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Тајни богатства женски и женски плус врвот со долг ракав, џогери и шорцеви, сет за пижами за празници од 3 парчиња

Останете удобно цел ден и ноќ во овој тајно богатство сет на пижами со 3 парчиња Направени во ултрамека т

DEN 271.68