• Свеж
Foodон Соулс Фудс, целосно зготвена, воодушевена лук пармезанска коска во пилешки бутови, 22oz

Foodон Соулс Фудс, целосно зготвена, воодушевена лук пармезанска коска во пилешки бутови, 22oz

Buyers rating:
DEN 150.88

Од стоката

Foodон Соулс Храна, целосно варена, без додадени хормони или стероиди, зачудувачки замрзнат лук пармески коски во коски, пилешки бутови, големина на семејство, 22 мл, се целосно зготвени, нежни и вкусни и неверојатно месни и сочни. Уживајте во ова искуство во коските со вашето семејство или со пријателите на играта ноќ. Сè што сакате за крилјата, па дури и месен. Во Foodон Соулс Фудс, ние веруваме дека поврзувањето со другите преку добра храна е добро за душата. Затоа ја ставаме истата loveубов и грижа во нашата храна што ја правите. Ние се сечеме, зачинуваме и готвиме месо со користење само на здрави состојки за да ви заштедиме време и да ви дадеме неверојатен вкус во секој залак. Од нашето семејство до твоето, уживај! Нема додадени хормони или стероиди. 3 мл (84g) по порција - 5 порции по контејнер. Gон Соулс храна лук пармезан застаклен исечен коски во пилешки бутови. 22 мл (624g) - Редовна торба со големина на семејство. Целосно варен, замрзнат, нежен и вкусен, неверојатно месен и сочен. Сè што сакате за крилјата, па дури и месен. Коска-во, ноќно искуство во игра.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Мишел Сереин Дами Види MWW21A000046

Случај од нерѓосувачки челик Нерѓосувачки челик нараквица Роуз златотон бирање Швајцарско кварцно дви

DEN 1919.84
Rangefinder Rudolph 5- двор 6x
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Rangefinder Rudolph 5- двор 6x

Range Finder Rfudfider Rf 700 е брз и лесен за употреба, затоа што сè што треба да знаете е прикажано на вградениот LCD п

DEN 1279.84
Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,

ДАДЕНА ПРИВАТНОСТ ЗА МИЛЕНИЧИЊА : На Домашните Миленици им треба свое безбедно место каде што можат да ј

DEN 2.33
Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14

Жените Мода Лето Повик Секси Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Одговара Фустанкарактеристик

DEN 548.00
Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 3.00