• Свеж
Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време на испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-2680 Дена За Да Ги Добиете Пакетите Големина : И Половината : 58-68см/22,83-26,77" Колк : 90см/35,43" Должина : 31,5 см/12,40" Големина : М Половината : 62-72см/24,41-28,35" Колк : 94см/37,01" Должина : 33,5 См/13,19" Големина : Л Половината : 66-76см/25,98-29,92" колк : 98см/38,58" должина : 35,5 см/13,98" големина : xl половината : 70-80см/27,56-31,50" колк : 102см/40,16" Должина : 37,5 см/14,76" жени обичај почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренингот Меки Јога Здолниште Шорцеви панталоникарактеристики : материјал : изработен е од мек полиестер кој е удобен и дише, доволно Издржлив за вашето секојдневно носење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа.Дизајн Стил : Хеланки Панталони За Јога Трчање Пилатес Панталони Во Зима, Секој Има Потреба Од Пар Топли Панталони. Ова Е Еден Од Најдобрите Избори. Композитниот Дизајн, Меката Површинска Ткаенина И Топлото Ќе Ве Стоплат Во Студената Зима, Изгледот Е Едноставен И Дарежлив, Можете Да Го Носите Овој Пар Панталони Сами, Тоа Ќе Стане Фокус На Публиката.Хеланките се направени од меко руно внатрешно и ја заклучуваат топлината за да ве стоплат. Надворешната водена ткаенина може да се справи со слаб дожд за кратко време или да се исуши во снежните денови и да обезбеди ветер .Два странични џебови се доволно длабоки за да ги држат телефоните или другите раце при трчање или пешачење. Скриен џеб на Појасот за чување на вашите картички или клучеви. ЗА СЕКОЈДНЕВНО НОСЕЊЕ : Полиестер што го прави совршен за секојдневно носење.Оваа Јога хеланки исто така може да биде удобна облека за обликување што ве држи прегрнати и изгледате тенки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренингот Меки Јога Здолниште Шорцеви Панталони Материјал : Полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 180gpackage големина : 30x15x5cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Waist Hip Length S58-68cm/22.83-26.77"90cm/35.43"31.5 cm/12.40"M62-72cm/24.41-28.35"94cm/37.01"33.5 cm/13.19"L66-76cm/25.98-29.92"98cm/38.58"35.5 cm/13.98"XL70-80cm/27.56-31.50"102cm/40.16"37.5 cm/14.76"Size : SWaist : 58-68cm/22.83-26.77"Hip : 90cm/35.43"Length : 31.5 cm/12.40"Size : MWaist : 62-72cm/24.41-28.35"Hip : 94cm/37.01"Length : 33.5 cm/13.19"Size : LWaist : 66-76cm/25.98-29.92"Hip : 98cm/38.58"Length : 35.5 cm/13.98"Size : XLWaist : 70-80cm/27.56-31.50"Hip : 102cm/40.16"Length : 37.5 cm/14.76" Висококвалитетни Ткаенини, Ќе се Чувствувате Удобно Цел ден. Спортската Девојка Ви Овозможува Да Бидете Поудобни. Целиот Елек За Амортизирање На Шорцевите Е Многу Удобен И Дише. Ве Молиме Купете Според Големината Пред Купувањето. Не Само За Тренингот, Можете Лесно Нашите Шорцеви Со Различна Облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Принкси Тинејџерски Девојки Секојдневен Секси Тенок Фит Дуксер Со Долги Ракави Мек Скокач Врвови На Вратот На Екипажот Гроздобер

: СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 106см / 41 ◆ ◆ Нашиот Магазин◆€.Материјал : Полиестер...

DEN 2.33
Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ноила Мажи Долна Облека Јакна Со Цврста Боја Мантили Со Долги Ракави Машки Пуфер Палто Со Топла Качулка Машки Со Џебови Паркови

Опис : Пол : Мажи Човек, Господин, Малестил : Мажи Јакна Палто Мажи Маскирани Пуфер Палто, Мажи Маскирани Ј

DEN 383.84
Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Надворешен Бронзен Надворешен Интегриран Влез НА ЛЕР И Светло За Внатрешен Двор Со Сензор За Фотоелемент Од Самрак До Зори,

Прифатлива, СО високи перформанси, НИСКО одржување ПРЕДВОДЕНА влез и двор светло е сигурен и сигурен бе�

DEN 1.67
Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Целосна Должина Панталони Хеланки Дозвола Хеланки Лигавче Панталони Целокупната Фармерки Панталони Жени, Греј, Xl

Добредојдовте Во Продавницата НА ЛОНГЗУВ【Вовед Во Брендот : Добредојдовте Во Продавницата ЗА Облека Л

DEN 0.33
Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33