• Свеж
Венчален Прстен маирбеон Искривен Пенлив Висококвалитетен Голем Кринестоун Круг Женски Накит

Венчален Прстен маирбеон Искривен Пенлив Висококвалитетен Голем Кринестоун Круг Женски Накит

Buyers rating:
DEN 14111.84

Од стоката

Опис : Дизајниран Во два слоја, овој прстен е многу уникатен, убав и стилски. Украсен со кристали, тој е многу сјаен и привлечен. Со тоа, ќе бидете попривлечни.Прстенот има светол и долготраен сјај благодарение на третманот со позлата и е многу нежен, убав и удобен за носење.Изработен од добра легура и материјал од кристал, прстенот е издржлив и удобен за носење.Постојат 5 големини за ваш избор, вклучувајќи НАС 6, САД 7, САД 8, САД 9, САД 10.It погоден е за секојдневен живот, забави, клуб, свадби, свршувачка ,подароци итн.Име На Ставка : Рингматеријал : Кристал, Легуристил : Шик . Пол : Жени. Карактеристики : Два Слоја, Отпорни На Абење, Кристали Детали : Големина : САД 6, Внатрешен Дијаметар : 1,65 см/0,6", Периметар : 5,19 см/2 " (Прибл.). Големина : САД 7, Внатрешен Дијаметар : 1,73 см/0,7", Периметар : 5,44 см/2,1 " (Прибл.). Големина : САД 8, Внатрешен Дијаметар : 1,81 см/0,7", Периметар : 5,7 см/2,2 " (Прибл.). Големина : САД 9, Внатрешен Дијаметар : 1,89 см/0,7", Периметар : 5,95 см/2,3 " (Прибл.). Големина : САД 10, Внатрешен Дијаметар : 1,98 см/0,78", Периметар : 6,21 см/2,4 " (Прибл.) Забелешки : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини и изберете ја вистинската големина.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Пакетот Вклучува : 1 х Прстен Дизајниран Во два слоја, овој прстен е многу уникатен, убав и стилски. Украсен со кристали, тој е многу сјаен и привлечен. Со тоа, ќе бидете попривлечни. Прстенот има светол и долготраен сјај благодарение на третманот со позлата и е многу нежен, убав и удобен за носење. Изработен од добра легура и материјал од кристал, прстенот е издржлив и удобен за носење. Постојат 5 големини за ваш избор, вклучувајќи НАС 6, САД 7, САД 8, САД 9, САД 10. Таа е погодна за секојдневниот живот, забави, клуб, свадби, ангажман ,подароци итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Каролини Богатства ББ1937ДС Тробојка Корги Велигденско Јајце Лов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Каролини Богатства ББ1937ДС Тробојка Корги Велигденско Јајце Лов Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16, разнобојни

Каролини Богатства ББ1937ДС1216 Тробојни Корги Велигденски Јајца Ловат Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12х16,

DEN 159.84
Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Поправете Ја Основната Обвивка За Боја , Проѕирно Палто, Прајмер И Комплет За Подготовка Компатибилен Со Бисер Од Слонова Коска

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

DEN 1119.84
Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари

***** Нова Табела Со Големини * * * * * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37 "Должина

DEN 1.00
Брег Двојна Брава Бран Стол
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Брег Двојна Брава Бран Стол

Неговата рамка за седење со низок профил и отпорна на ' рѓа го прават столчето со Двојна Брава кијаро уни

DEN 3.33
4 јули Графички Тенк За Вежбање Во Теретана Топ Црвени Сини Ѕвезди Орел Сад Знаме Кошули Машки Резервоар За Мускули Врвен Графички
  • Свеж
Оценка на купувачите:

4 јули Графички Тенк За Вежбање Во Теретана Топ Црвени Сини Ѕвезди Орел Сад Знаме Кошули Машки Резервоар За Мускули Врвен Графички

Резервоарот Блузи Без Ракави Кошули Резервоарот Кошули Прв Избор За Подарок : Одличен подарок за семејс

DEN 3.33
лабакиха јога панталони женски обични печатени хеланки со висок струк подигнете фитнес спортски хеланки јога панталони бели
  • Свеж
Оценка на купувачите:

лабакиха јога панталони женски обични печатени хеланки со висок струк подигнете фитнес спортски хеланки јога панталони бели

50 "Должина : 102см / 40.22" Должина : 106cm / 41.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е п

DEN 3.00
Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 54см / 21,26" Половината : 34см / 13,39" Врвови Должина : 36см / 14,1

DEN 169.28
Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Јога Кратки Жени Прилагодена Почва Прилагодени Хеланки Со Висок Струк Трчање Пилатес Тренинг Мека Јога Здолниште Шорцеви Панталони

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

DEN 0.67