• Свеж
Тојела Роуз Тетоважа Налепници Боја Печатење Пеперутка Цвеќиња Водоотпорен Б 190х

Тојела Роуз Тетоважа Налепници Боја Печатење Пеперутка Цвеќиња Водоотпорен Б 190х

Buyers rating:
DEN 1.67

Од стоката

Информации за производот : Мазните и беспрекорни налепници за тетовирање совршено одговараат на тонот на кожата, никој не може да ги каже вашите мали трикови за тетовирање! Достапно во 3 комплети налепници за тетовирање со различни теми, вклучувајќи Ја Алиса Во Земјата На Чудата, Самракот И Крвавата Мери. Совршено одговара на вашиот секојдневен моден стил!Трае до една недела дури и со секојдневно изложување на тушеви, пливање и сурфање во океанот. Водоотпорен и отпорен на Пот. Може да се нанесе на кој било дел од кожата, како што се рацете, зглобовите, глуждовите, вратот, рамената, нозете и уште повеќе! Ослободете ја вашата креативност!Како да ставите налепница за тетоважа?Изберете место и избришете го со памук и алкохол.Отстранете го чистиот горен лист на налепницата и ставете го свртен надолу кон вашата кожа.Притиснете и задржете 20-30 секунди.Излупете ја налепницата, готово!Како да го отстранам?Потопете го со бебешко масло или алкохол 20 секунди.Избришете го чисто, готово. Сега можете да ја добиете следната налепница за тетоважа!Привремени Налепници За Тетоважасакаат тетоважа но се плашат од болка и жалење? Оваа налепница за тетоважа е најдоброто решение! Мазните и беспрекорни налепници за тетоважа совршено одговараат на тонот на кожата, никој не може да ги каже вашите мали трикови за тетовирање!Карактеристики : Тематски 3д Реални Налепници За Тетоважи Достапни во 3 комплети налепници за тетоважи со различни теми, вклучувајќи Ги Алиса Во Земјата На Чудата, Самракот И Крвавата Мери. Совршено одговара на вашиот секојдневен моден стил!Применливо На Кој било Делможе да се нанесе на кој било дел од кожата, како што се рацете, зглобовите, глуждовите, вратот, рамената, нозете и уште повеќе! Ослободете ја вашата креативност!Список за пакување : налепници за Тетоважа*1 Налепници за Тетоважа Од Роза Тојела Печатење Во Боја Цвеќиња Од Пеперутка Водоотпорен Б 190х90мм.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Кајиќ Женска Долна Облека Долна Облека Дише Спортски Носење Женски Елек Рампа Врвот Градник Градите Виолетова, В

Притисни Нагоре Цветни Печатење Градник За Жени Градници Ниту Една Долна Жица Градник Пред Затворање Д�

DEN 2.33
Женски Класичен Пуловер Џемпер Р2053-Б-М
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Класичен Пуловер Џемпер Р2053-Б-М

Класичен пуловер џемпер 100% мерино волна Лесна ткаенина со истегнување за удобно вклопување и топлина П�

DEN 312.00
Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Облека За Момчиња За Мали Деца Поставува Летни Деца Девојчиња 3д Врв На Диносаурус+Шорцеви Обични Облеки За Облека

Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 Месеци Биста : 54см / 21,26" Половината : 34см / 13,39" Врвови Должина : 36см / 14,1

DEN 169.28
Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Врвови За Туника За Носење Со Хеланки Летни Резервоари За Жени Облечени Обични Вратоврски Боја Цветни Патент В Резервоари

***** Нова Табела Со Големини * * * * * Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см / 39.37 "Должина

DEN 1.00
Костими За Ноќта На Вештерките Гузом За Мажи - Есенска И Зимска Готска Удобна Средновековна Ренесансна Јакна Зелена Големина
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Костими За Ноќта На Вештерките Гузом За Мажи - Есенска И Зимска Готска Удобна Средновековна Ренесансна Јакна Зелена Големина

Зимата припаѓа на машкиот тип машки јакни, ова може да го направи целиот фустан повеќе тродимензионален

DEN 0.33