• Свеж
Мини Пренослив Безжичен Bluetooth Тастатура Со Кожен Случај За Паметен Телефон

Мини Пренослив Безжичен Bluetooth Тастатура Со Кожен Случај За Паметен Телефон

Buyers rating:
DEN 463.84

Од стоката

Карактеристика : Вистински копчиња во стилот на лаптоп, со продолжен држач за лесно гледање.Мултифункционален дизајн : Микро УСБ-ТАСТАТУРА, куќиште за телефон и држач.Генерички Микро УСБ-Тастатура И Кожен Капак За Торбичка За Мобилен телефон.Мала тежина, компактна, лесна за носење и ракување.Висококвалитетен стп кожен материјал, нечистотија / испакнатини / отпорен на гребење.Точно вклопете ја секоја позиција на портата и копчето.Уникатниот дизајн на фолио спречува гребнатини додека овозможува лесен пристап до сите пристаништа.Вградениот држач безбедно го држи вашиот таблет во совршен агол за пишување или гледање филмови.Совршен и удобен за деловно работење.Потсетник : за успешно користење на тастатурата, прво поврзете го bluetooth. Како да го поврзете bluetooth?а) вклучете ја функцијата bluetooth на мобилниот телефон, притиснете го копчето за поврзување на тастатурата.б) Внесете го кодот за поврзување на тастатурата.В) Притиснете го копчето "Внеси" за да се поврзете.Спецификација : Во Согласност Со bluetooth 3.0+HS стандард;растојанието за употреба може да достигне повеќе од 10 M. метод На Модулација : 2.4 GHZWorking напон : 3.0-5вработена струја

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Подароци Машки Палта Царинење Враќање машка јакна со еднобојна качулка ветробранска јакна Со качулка Со средна должина Лежерна
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Подароци Машки Палта Царинење Враќање машка јакна со еднобојна качулка ветробранска јакна Со качулка Со средна должина Лежерна

Машка јакна со цврста боја со качулка Јакна Со качулка Со средна должина Лежерна Карактеристика : Матер�

DEN 895.04
Цел на златна цел
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Цел на златна цел

Возбудени сме да го објавиме лансирањето на целта на Златната цел Овој нов патентиран производ е основн

DEN 3.00
Sorbus Jumbo Cupcake Cupcake Milicone Take Mod, нелеплив, лесен за чистење, рерна, микробранова, машина за миење садови и замрзнувач,
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Sorbus Jumbo Cupcake Cupcake Milicone Take Mod, нелеплив, лесен за чистење, рерна, микробранова, машина за миење садови и замрзнувач,

Имајте забава да одите, но не можете да размислите за уникатен, индивидуализиран подарок за пријател ко�

DEN 1.33
Бриз Декор БД-СВ-Г-115111-ИП-ДБ-Д-УС16-БД 18. во. Кактус Бурлап Земја И Примитивни Југозападни Впечатоци Декоративно Вертикално
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Бриз Декор БД-СВ-Г-115111-ИП-ДБ-Д-УС16-БД 18. во. Кактус Бурлап Земја И Примитивни Југозападни Впечатоци Декоративно Вертикално

Југозапад Прекрасен Мини Градина Знаме Бриз Декор имаат различни Градина Знаме за сите прилики Уникате

DEN 143.68
Myla 1 dia. Завесата за завеси - злато
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Myla 1 dia. Завесата за завеси - злато

Акцентирајте ги вашите третмани со прозорци со нашата нова шипка за завеси со дијаметар од 1 "...

DEN 700.64
5 'Портокалово елек момче Плашило
 • Свеж
Оценка на купувачите:

5 'Портокалово елек момче Плашило

Добредојдовте на сезоната на жетви со овој шарен и празничен плашило Направено од квалитетни материјал

DEN 639.84
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Крајбрежната светилник Бикон Бејт Бранови плоштад декоративни печатени перници за фрлање, 18
 • Свеж
Оценка на купувачите:

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Крајбрежната светилник Бикон Бејт Бранови плоштад декоративни печатени перници за фрлање, 18

Ажурирајте ги домашните ентериери лесно со декоративната печатена перница на Supleple Industries Перниците се п

DEN 495.84
Империјал 1 10CT TDW Diamond 10K Rose Gold Band Band Band
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Империјал 1 10CT TDW Diamond 10K Rose Gold Band Band Band

Однесувајте се кон искрата на овие прекрасни кубански линк дијамантски прстени Изработено во злато од �

DEN 5599.84
Мека Постелнина За Фаќање Соништа Боемска Мандала Сонце Месечина И Пердув 3д Принт Јорган Покрие Микрофибер Декор За Спална
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Мека Постелнина За Фаќање Соништа Боемска Мандала Сонце Месечина И Пердув 3д Принт Јорган Покрие Микрофибер Декор За Спална

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна

DEN 527.84
Плус Големина Блузи Мода Жени Екипажот Вратот Печатење Еднобојна Краток Ракав Печати Маица Блузи Црвена ХХХХХХЛ
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Плус Големина Блузи Мода Жени Екипажот Вратот Печатење Еднобојна Краток Ракав Печати Маица Блузи Црвена ХХХХХХЛ

66 " Должина : 77см / 30.87 " Должина : 75см / 29.46 "Ракав : 21см / 8.01 "Ракав : 18см / 7 XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Би

DEN 3.33
Компатибилен Со Мото ЕДЕН 5g Телефон Случај, Школка-Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај За Мото Еден
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Компатибилен Со Мото ЕДЕН 5g Телефон Случај, Школка-Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај За Мото Еден

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

DEN 303.84
Француски мијалници уметност, сет од 2
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Француски мијалници уметност, сет од 2

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со убави, украсни лајсни, давајќи им на се

DEN 7196.00
Женски Јога Панталони За Спојување Со Висок Струк Контрола На Стомакот Слабеење Плен Хеланки Тренинг Трчање Задник Подигнување
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Јога Панталони За Спојување Со Висок Струк Контрола На Стомакот Слабеење Плен Хеланки Тренинг Трчање Задник Подигнување

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО STORE Yzhm STORE ПРОДАВНИЦА ! [Нашата Продавница] : ЈЖМ Е Меѓун�

DEN 271.84
Полициски Падобран Со Амфибиско Возило
 • Свеж
Оценка на купувачите:

Полициски Падобран Со Амфибиско Возило

Потерата е вклучена помеѓу Полицискиот Падобран и Амфибиското Возило Полицијата го идентификува осомн

DEN 1.33