• Свеж
Кабана Брин Внатрешен Надворешен Тепих, Сина Слонова Коска, 3 ' 3 ' Плоштад

Кабана Брин Внатрешен Надворешен Тепих, Сина Слонова Коска, 3 ' 3 ' Плоштад

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата на килими кабана Лесни За Нега На Теписи За Сите Временски Услови Шабана внатрешни/надворешни килими нудат избор на елаборирани подни облоги за која било прометна област од домот, внатре или надвор. Разиграните цветови, бујните лози и фантастичните геометриски мотиви создаваат амбиент на"престој " на која било палуба, трем или двор. Кабана патио килимите се направени со издржливи синтетички предива за отпорност на временски услови, абење, мувла за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килими; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме. Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; назад-тркалање или обратно тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на наборите во тепихот во вашата област; дозволете доволно ти. Достапно во повеќе големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ФАЛКЕН СВЕТСКО СВЕТСКИ 225 60- H ВИДОВИ
  • Свеж
Оценка на купувачите:

ФАЛКЕН СВЕТСКО СВЕТСКИ 225 60- H ВИДОВИ

Falken Sinenta ST80 A / S е турнеја и перформанси, цела сезонска гума произведена за патнички возила и SUV Фалкен нуд

DEN 1535.84
Luxpaper Paper, 60lb Holiday Red, 50 пакувања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Luxpaper Paper, 60lb Holiday Red, 50 пакувања

Тука ќе ја најдете крајната хартија од 12 x 12 во различни луксузни текстури и бои! Овие листови од 12 x 12 се о

DEN 2.00
Sumn Industries надреална пуферска риба со топол воздух балон Облачно езерото врамена wallидна уметност, 30, дизајн од Паула
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Sumn Industries надреална пуферска риба со топол воздух балон Облачно езерото врамена wallидна уметност, 30, дизајн од Паула

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

DEN 255.84
Менс црни не'рѓосувачки челични јаглеродни влакна вметнат удобност се вклопуваат во свадбениот бенд - машки прстен
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Менс црни не'рѓосувачки челични јаглеродни влакна вметнат удобност се вклопуваат во свадбениот бенд - машки прстен

Црниот не'рѓосувачки челик создава впечатлив изглед во овој машки бенд со црно златно вметнување на јаг

DEN 2.00
Crocs Unise Classic прилагодливи SR затнувања
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Crocs Unise Classic прилагодливи SR затнувања

Уживајте во удобноста и стилот на иконскиот затнување од Crocs, сега со надворешна плоча отпорна на лизгањ

DEN 1.67