• Свеж
Dell OptiPle 3000, 21.5 Full HD, Intel Core I3-10105T, Intel UHD Графика, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 256GB SSD, Црна, Windows Pro, 3280

Dell OptiPle 3000, 21.5 Full HD, Intel Core I3-10105T, Intel UHD Графика, 8GB RAM МЕМОРИЈА, 256GB SSD, Црна, Windows Pro, 3280

Buyers rating:
DEN 4556.80

Од стоката

Оптиплекс Десктопсур најбезбедни и податливи работни површини од деловна класа, обезбедувајќи сигурна продуктивност за вашите крајни корисници. Се-Во-Едно Компјутер нуди максимална продуктивност со дополнителна сигурност. Intel Core i3 3 ghz процесорот работи паметно и добро реагира за да ви овозможи брзо да користите повеќе апликации. Работата во различни апликации додека внимавате на социјалните медиуми никогаш не била полесна; Со Windows 10 Provos, сега можете да прицврстите до четири апликации на која било локација на екранот за без напор мултитаскинг. Можете дури и да креирате индивидуални работни површини за специфични проекти и задачи. Дијагоналниот дисплеј од 21,5 инчи обезбедува шарени слики без разлика дали сте веб-сурфање, гледање филмови или играње игри. 256 GB SSD ги одржува активни вашите програми за работа додека вашиот компјутер продолжува од суспензија за неколку секунди. Интел УХД Графика споделена графичка картичка за гледање HD видеа, уредување слики и сложени канцелариски апликации. 8 мк меморија е подготвена да работи моќни програми со ефикасен мултитаскинг. Овозможува моќен и ефикасен пренос на податоци со максимална продуктивност. Безбедност Слот функција за максимална ефикасност и погодност. Десктоп форма фактор за вашата погодност и едноставност на користење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Бесплатно собрание машко тексас џогери
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Бесплатно собрание машко тексас џогери

Нашите тексас џогери имаат лежерен апел и лесен стил на влечење на вашите сакани пот, со рационализиран�

DEN 1.67
Британците Направија 18к Бело Злато Природна Изјава На Жените Перидот опции за големина на Прстен-Големина 9,25
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Британците Направија 18к Бело Злато Природна Изјава На Жените Перидот опции за големина на Прстен-Големина 9,25

Трилогија прстен во модерен стил со едноставни, но убави геометриски детали Централниот камен е прибли�

DEN 319.84