• Свеж
Едноставен систем за патувања на Дизни, Мини

Едноставен систем за патувања на Дизни, Мини

Buyers rating:
DEN 3.00

Од стоката

Донесете ја забавата на Дизни заедно за возењето со системот за патување со едноставен преклоп на Дизни. Шетачот се крева за да се склопи со само една рака и брзо влечење нагоре за помалку од една секунда. Лесен е и стои кога е склопено, што го прави едноставно за складирање или влегување во автомобилот. Големите тркала обезбедуваат подобра маневрирање, а сопирачките за флип-флоп го прават тоа едноставно и побезбедно за прстите, кога треба да го заклучите шетачот. Прилагодената лента за родители е близу со две држачи за чаши и сад за складирање што ви овозможува да го чувате вашиот телефон и другите мали предмети лесно на дофат. Поголемата корпа под е одлична за поголемите предмети што сакате да ги донесете за возење. Одликувајќи се со Quick Click, вклученото седиште за новороденчиња се придава на шетачот во еден брз чекор за комплетен систем за патувања. Задното од четири до 35 килограми, седиштето на автомобилот има заштита од несакани влијанија и четири височини на прицврстување и за побезбедно продолжено возење и за подобро вклопување како што расте бебето. Систем за патувања со едноставен преклоп на Дизни, Мики Сенка : Шетари Карактеристики : Шетач е дизајниран за дете до 50 фунти Бесконечно седиште кое се повлекува од 5 точки за безбедност на безбедност мулти-панел Сонцето крошна со прозорец Peekaboo Голема, лесна корпа за складирање на родител со 2 чаши со 2 чаши Носителите и садот за складирање прифаќаат седиште за новороденчиња со големи тркала со Quick Click за лесна маневрирање на флип-флоп-сопирачки со 1-рака Брзо преклопување стои кога е склопено лесен склоп, потребни се карактеристики на седиштето на автомобилот : само задни свртени само за новороденчиња 4-35 фунти 5-поени засолништа за прицврстувањето Безбедно вклопување 4 Harness Heights Side Impage Заштита за заштита Погоден престој во автомобил, прилагодлива база на бравата опремена за лесна инсталација дополнителна лесна категорија за лесна транспортна стока.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Нов Интелигентен Клип Женски Дами Дизајнер Демо Леќи Со Целосна Рамка Со Виолетова Рамка 49-18 - Клипови За Леќи За Очила За
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Нов Интелигентен Клип Женски Дами Дизајнер Демо Леќи Со Целосна Рамка Со Виолетова Рамка 49-18 - Клипови За Леќи За Очила За

Рамката се продава со демо леќи кои имаат лого печат на нив во мастило Рамката може да биде опремена со в

DEN 1395.36
Дорман 924-Форд Задниот Отворот Панел Не Насликани За Специфични Форд Модели, Подготвуваат Црна Одговара изберете: 2002-ФОРД
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дорман 924-Форд Задниот Отворот Панел Не Насликани За Специфични Форд Модели, Подготвуваат Црна Одговара изберете: 2002-ФОРД

Овој заменски заден трим панел одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналниот дел на одредени в�

DEN 483.52
Сехао Машки Обични Панталони Машки Секојдневен Среден Струк Тенок Панталон Цврст Џеб Панталони со Целосна Должина машка облека
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сехао Машки Обични Панталони Машки Секојдневен Среден Струк Тенок Панталон Цврст Џеб Панталони со Целосна Должина машка облека

Големина : М Половината : 84см / 33.07" Колк : 100см / 39.37" Должина : 104см / 40.94" Големина : Л Половината : 88см / 34.65" Кол

DEN 319.84
Хњенмко Женски Тенкови Блузи Летни Секојдневни Еднобојни Тенок Фит Без Ракави Сплит Исечен Елек Ками Основна Облека 2000 Ти
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Хњенмко Женски Тенкови Блузи Летни Секојдневни Еднобојни Тенок Фит Без Ракави Сплит Исечен Елек Ками Основна Облека 2000 Ти

Женски Елек, Врат На Екипажот Без Ракави Цврст Шлиц Летни Врвови Улична Облека За Секојдневен Дневен Ве�

DEN 223.84
Ванг, Мелиса Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Неутрални Неутрални
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ванг, Мелиса Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Неутрални Неутрални

Ванг, Мелиса 15х15 Црно Украсено Дрво Врамено со Уметнички Принт Со Двојно Матирање Со НасловНеутрални Цр

DEN 3.33
Женски Дневен Летен Принт О Врв На Вратот Три Четвртини Ракав Кружен Врат Маица Печатена Цвет Лабава Страна Сплит Блуза Туника
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Женски Дневен Летен Принт О Врв На Вратот Три Четвртини Ракав Кружен Врат Маица Печатена Цвет Лабава Страна Сплит Блуза Туника

Женски Дневен Летен Принт О Врв На Вратот Три Четвртини Ракав Маица Со Тркалезен Врат Отпечатена Цвет Л�

DEN 175.84