• Свеж
MaidenForm Control Control Control Fiming Romper

MaidenForm Control Control Control Fiming Romper

Buyers rating:
DEN 319.84

Од стоката

Навистина можете да ги имате сите со Flexees од Maiden Form Firm Romper Shapewear, 83055. Цврстата контрола помага да се обезбедат 360 степени на мазнење. Ова тело ќе ви помогне да ги изедначите стомакот, половината и задниот дел. Необврзувањето на отворите за нозе лежат рамно за да се спречат видливи линии под облеката, додека прилагодливите ленти и затворањето на куката и очите додаваат уште поголема флексибилност и погодност. So go ahead and give your look some extra love with the FLEXEES by Maidenform Firm Romper Shapewear, 83055. FLEXEES by Maidenform Firm Romper Shapewear, 83055 Firm control360 degrees of smoothing Leg opening lays flat, helps provide no visible lines under clothes Adjustable straps Helps smooth tummy, waist, и затворање на отворање на нозете за обврзници на нозете 70% најлон, 30% еластан. Поставата за препоните : 100% памучна мие ладно. Само не-хлорно белило кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Витко работи 6 Делукс-кука поставена
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Витко работи 6 Делукс-кука поставена

Ститните работи се посветени на тоа да ви помогнат да извлечете максимум од вашиот простор за гаража Пр�

DEN 163.84
Лејсихоп Жените Затворен Отворен Повик Чизми Папучи Удобност Нејасни Мокасини Лесни Меки Зимски Топли Чевли Црна 5.5
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лејсихоп Жените Затворен Отворен Повик Чизми Папучи Удобност Нејасни Мокасини Лесни Меки Зимски Топли Чевли Црна 5.5

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Нејасни Влечки, Внатрешни Влечки, Топли Влечки, Домашни Че

DEN 271.84
Жените Одблесокот Хеланки Повик Фантастични Повик Мода Секси Еднобојни Минималистички Широк Нога Панталони Бела 3XL САД: 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Жените Одблесокот Хеланки Повик Фантастични Повик Мода Секси Еднобојни Минималистички Широк Нога Панталони Бела 3XL САД: 14

Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 76cm / 29 Совршено вклопување : нема да се чувствув�

DEN 1.33