• Свеж
Бонобос Филедер за мажи и големи машка руно пуловер качулка, до големина 3XL

Бонобос Филедер за мажи и големи машка руно пуловер качулка, до големина 3XL

Buyers rating:
DEN 2.33

Од стоката

Наменето за вашата следна голема авантура во умот, машката руно худи од Бонобос беше направена од траен спој на памучен полиестер и толку меко руно што е совршена комбинација на удобност, топлина и стил. Се одликува со аспиратор на задниот дел, детали за рефлективни ленти и предна торбичка за џеб од кенгур за безбедно складирање на какви било мали работи во текот на денот. Оваа качулка е идеална за трчање низ градот во ладен и дождлив ден или за следното патување во кампување. Ткаенина : 80% памук/20% полиестер. Грижа : машина за перење; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "за средна големина. Детали за рефлексивни врски. Kangеб на кенгур. Контрастна лента за вратот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL

Останете топло додека се разладувате во оваа машка руно качулка Оваа плетена качулка од памук е совршен

DEN 1.33