• Свеж
Худи за брза изведба на дождовни шуми

Худи за брза изведба на дождовни шуми

Buyers rating:
DEN 0.67

Од стоката

Худи со брза изведба на машката од дождовни шуми е совршена секојдневна худи за работа, трчање на работи или само дневна дома. Овој долг сушен долг ракав е направен со лесен дизајн на ткаенини што овозможува многу дишеност да остане кул и удобно. Перфориран за дополнителна дишење. Брзо сушење. Худ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Потпис од Леви Штраус и Ко.
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Разновидноста, удобноста и стилот го прават потписот од Леви Штраус 20% полиестер Редовен стил на вклопу�

DEN 448.00
Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Худи на Georgeорџ Машка руно, големини XS-3XL

Останете топло додека се разладувате во оваа машка руно качулка Оваа плетена качулка од памук е совршен

DEN 399.68