• Свеж
3 4 W 26 H Lifetime vinyl, Taperormade Две еднакви панели, подигнати ролетни со панели, W-Shutter-Loks, црна

3 4 W 26 H Lifetime vinyl, Taperormade Две еднакви панели, подигнати ролетни со панели, W-Shutter-Loks, црна

Buyers rating:
DEN 957.60

Од стоката

Нашите подигнати панели поредени по нарачки обезбедуваат мерка на едноставна, непобитна елеганција. Прецизната, автентична длабочина на нашите панели создава живописен карактер и интересни сенки за повеќе сценска фасада, без разлика дали е за современи дизајни или повеќе историски изглед. Шутнерите ги надополнуваат стиловите од Кејп Код до Федерален, стил на ќерамиди, Foursquare и многу повеќе. Вклучува пар ролетни и хардвер за појавување на бои. Најлесна инсталација - Инстали за неколку минути со вклучен хардвер. Поради материјали, ширините и должините се номинални +/- 1/2 ". Трајни градежни карактеристики се обликувани низ боја и јасен текстура на дрва.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.