• Свеж
Минесота Викингс 58 ткаенина за спортско лого на полиестерско руно покрај дворот, виолетова

Минесота Викингс 58 ткаенина за спортско лого на полиестерско руно покрај дворот, виолетова

Buyers rating:
DEN 101.76

Од стоката

Покажете ја вашата loveубов кон играта со оваа забавна ткаенина. Мекото полиестерско руно го карактеризира логото на Минесота Викингс во асортиман дизајн на карирана позадина. Одлично е за правење ќебиња, фрлања, пончови, јакни, марами и многу повеќе. Без разлика дали на стадионот или на софата, ќе се покаже вашиот тимски дух. Машината што може да се мие и може да се исуши за лесна нега. Оваа ткаенина е лиценцирана од НФЛ (Национална фудбалска лига) само за индивидуална употреба. Секоја неовластена употреба на оваа ткаенина е забранета и нелегална. Не е наменета за облека за спиење на децата. НФЛ тим спортски дизајн. 100% полиестер. 58 "широк. Продаден од дворот само во избрани продавници. Виолетова.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Модул за вклопување во ставка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Модул за вклопување во ставка

Енергетска стоп пред една Замена на сопирачката за замена на сопирачката WM54620 Количина : 1 по пакет Инжен

DEN 1722.88