• Свеж
Мат со врата од стругалка Астротурф, Крик камчиња, 18 30

Мат со врата од стругалка Астротурф, Крик камчиња, 18 30

Buyers rating:
DEN 1.00

Од стоката

Повеќето дормати само го четкаат дното на чевлите, оставајќи ја нечистотијата на душекот да се влече подоцна. Душеците на Astroturf ја користат природната филтрација на дизајнот на трева за да ја истуркаат нечистотијата под површината, дозволувајќи му на чевлите да влезат во куќа чист. Дизајнот и должината на полиетиленските лопати помагаат да се заглават овие честички, секоја чиста машинска матка ќе ја зароби и скрие нечистотијата. Едноставно тресете ја нечистотијата еднаш неделно. Вообичаени душеци со влакна имаат тенденција да ја задржат нечистотијата на површината и можат да ја задржат влагата, астротутурфот е отпорен на мувла и треба да трае околу три години пред замена. Некои од посакуваните карактеристики на DOORMAT вклучуваат можност за отстранување на нечистотијата од обувки, издржливост на производот и привлечност. Можете да ги имате сите три со мат за стругалка на Астротурф. Doormat на чиста машина за стругалка е направена од оригинален астротурф и е најтешкиот работен рок во светот. Мат со врата од стругалка Астротурф, Крик камчиња, 18 "x 30", варовник : Секоја чиста машина душек ќе ја зароби и ќе ја скрие нечистотијата. Willе престане со нечистотија во нејзината патека и ќе помогне да ја одржите вашата куќа чиста. Направено од траен LDPE, издржува топлина и студ и е отпорна на мувла. Душеците доаѓаат со поддршка од отпорни на лизгање. Има помалку чистење. Подовите траат подолго. Помалку шампони теписи помалку. Помалку восочни подови. Заштедувате време. Имате почист дом. Ограничена 1-годишна гаранција.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Rangefinder Rudolph 5- двор 6x
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Rangefinder Rudolph 5- двор 6x

Range Finder Rfudfider Rf 700 е брз и лесен за употреба, затоа што сè што треба да знаете е прикажано на вградениот LCD п

DEN 1279.84
Дозвола За Заштеда На Fall
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Дозвола За Заштеда На Fall

Женска Висококвалитетна Плисирана Газа Здолниште До Колена Танцување За Возрасни Skirt Features : 1.It изработе

DEN 1.00
Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Детска соба од Ступел октопод океански животно портокалово сини деца расадник дизајн платно wallидна уметност од Зивеи Ли

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди Ние печатиме со високо квалитетни маст

DEN 3.00
Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Пунтоко Плус Големина Дозвола Жените Лето Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Фит Фустан Без Ракави Виолетова 14

Жените Мода Лето Повик Секси Печатени Ладно Рамо Слаби Резервоарот Тенок Одговара Фустанкарактеристик

DEN 548.00
Ткаенина од лажица-Геометриски Кафеави Линии Од Лебдено Дрво Едноставен Апстракт Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот -
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Ткаенина од лажица-Геометриски Кафеави Линии Од Лебдено Дрво Едноставен Апстракт Отпечатен на Мини Ткаенина покрај Дворот -

Современите Линии Блокираат Геометриска Едноставна Ткаенина Отпечатена од Лажица Бти Минки широка 54 и�

DEN 3.00
Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Сафавиех Едми Металик Дамаск Перница

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.Кадифен Перница Колекција и стилски, Оваа Метална Пер

DEN 271.84