• Свеж
Табела За Конзола За Дрво Од Фарма Со Долна Полица, Кабинет За Складирање Шведска Маса

Табела За Конзола За Дрво Од Фарма Со Долна Полица, Кабинет За Складирање Шведска Маса

Buyers rating:
DEN 2.67

Од стоката

Опис : Со пространа отворена маса горната и долната полица, два стаклени предни ормари и две фиоки, оваа табла ви обезбедува доволно простор за складирање на вашите омилени украси или книги или за складирање на потребите и садовите.Ова парче мебел за дома е дизајнирано да биде мултифункционален заштедувач на простор кој е погоден за трпезарија, влез или дневна соба. Спецификација : Боја : Сина, Зелена, Бела, Бежиза : 42 "L x 14" W x 34.2 " HMaterial : бор дрвена тежина капацитет : Врвот полица : 52kg Drawer : 20kg; Дното полица : 30kg. Пакетот вклучува : 1x Конзолна Маса Со пространа отворена маса горната и долната полица, два стаклени предни ормари и две фиоки, оваа табла ви обезбедува доволно простор за складирање на вашите омилени украси или книги или за складирање на потребите и садовите. Исклучителен дизајн на изглед, елегантните агли на долната плоча и карактеристичните римски нозе од цврсто дрво создаваат потресен ретро стил. Софистицираните месинг копчиња додаваат култура и елеганција на оваа преодна маса за конзоли. Ова парче мебел за дома е дизајнирано да биде мултифункционален заштедувач на простор кој е погоден за трпезарија, влез или дневна соба. Рамки и нозе од цврсто дрво и калено стакло го прават овој кабинет стабилен и издржлив. Мерења на кабинетот за табла : 42 "Л х 14" В х 34.2 " Х.Лесно склопување, едноставно закачете ги четирите основни нозе и долната полица.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Лацихоп Жени Чизми До Глуждот Странични Чизми Со Патент Секојдневен Блок Канцеларија За Подигање На Потпетици Зимски Кратки

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Женски Стил : Чизми До Глужд, Чизми, Модни Чизми, Блок Чизми За Потпетици, Крат

DEN 751.84
Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Креации Пр 6Х139. Мат Црна Тркало Раб

Спецификации : 169 Мат Црни Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ 24" х 10", +31 Офсет, 6х139, 7 Шема На Завртки, Центар од 78,3 мм...

DEN 2.00
LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш
  • Свеж
Оценка на купувачите:

LIGHTHAED LED Трепка Меѓусебно Поврзување Светло СО UL Адаптер - РАЗЛИЧНИ ОБОЕНИ Led Модули; Звук Активни Прилагодливи Флеш

LED трепкачката светлина е новина светилка која вклучува различни ОБОЕНИ LED модули (Црвена, Портокалова, �

DEN 1.67
Филм Ултракати И Воин Луси
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Филм Ултракати И Воин Луси

Возење во битка против вонземјанинот напаѓач СО ЛЕГО ФИЛМ 2 70827 Ултракати И Воин Луси! и Спасување Емет...

DEN 455.84