• Свеж
Rangefinder Rudolph 5- двор 6x

Rangefinder Rudolph 5- двор 6x

Buyers rating:
DEN 1279.84

Од стоката

Range Finder Rfudfider Rf 700 е брз и лесен за употреба, затоа што сè што треба да знаете е прикажано на вградениот LCD преку леќи. Кога ловите на отворен терен, непознатото опкружување и на долги растојанија, пронаоѓачот на опсегот Рудолф значително ја зголемува безбедноста и успехот во лов. Тоа е прифатлива, едноставна за употреба и има тенок, отпорен на временски услови. Rudolph Rangefinder 5-700 дворот 6x25mm : Rangefinder Rf 700 Rf 700 е брз и лесен за употреба, затоа што сè што треба да знаете е прикажано на вградениот LCD преку леќи. Кога ловите на отворен терен, непознатото опкружување и на долги растојанија, пронаоѓачот на опсегот Рудолф значително ја зголемува безбедноста и успехот во лов. Тоа е прифатлива, едноставна за употреба и има тенок, отпорен на временски услови.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Трговска марка ликовна уметност Две жени и маж со папагали платно уметност до август Меке, златна украсна рамка

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, ова подготвено да виси

DEN 239.84
Прстени со трансформатори, 12pk
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Прстени со трансформатори, 12pk

Трансформирајте ја вашата следна забава во најкул настан наоколу, со оваа официјално лиценцирана тема �

DEN 103.20