• Свеж
Оригинална алатка со 5 џебни алатка за дики

Оригинална алатка со 5 џебни алатка за дики

Buyers rating:
DEN 431.84

Од стоката

Оваа оригинална алатка за алатка Dickies со 5 џеб беше дизајнирана со на ум работникот. Ова кратко има два дополнителни џебови со алатки со лесен пристап, кои се високи по двата странични споеви и се доволно длабоки за шрафцигер, клучеви, светилки или други алатки до кои честопати пристапувате. Двете предни џебови се засилени за да спречат абење при клипирање на нож или други предмети. Конструиран од траен 7,25 мл. 65% памук/35% полиестерска двојка, ткаенината исто така флексира да се движи со вас. Опуштено вклопување за удобност, отпорен на брчки и тежок на дамки. Достапно во 4 бои. Оригинална алатка со 5 џебни алатка за дики.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Точка Фитнес Модул
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Точка Фитнес Модул

HYYYH 60 " Светлосна Лента Со Двоен Ред Ја Подобрува Видливоста На Фабричкото Работење, Сопирачките, Трепка�

DEN 3.00
Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Unipaws Мачка Ѓубре Бо Комплет Со Мат, Приватност Мачка Бања, Легло Бо Скриени, Миленичиња Гајба Со Цврста Дрвена Структура,

ДАДЕНА ПРИВАТНОСТ ЗА МИЛЕНИЧИЊА : На Домашните Миленици им треба свое безбедно место каде што можат да ј

DEN 2.33
Емери, Кристин Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Зелени И Сиви Лисја
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Емери, Кристин Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Зелени И Сиви Лисја

Кристин Емери претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 13х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матира

DEN 527.84
Задача Биро Светилка, Четкани Никел
  • Свеж
Оценка на купувачите:

Задача Биро Светилка, Четкани Никел

Задача Биро светилка нуди широк спектар на движење за прецизно поставување Главата за вртење обезбедув

DEN 2.33